Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy FC Midtjylland - Arka Gdynia? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy FC Midtjylland - Arka Gdynia? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 03.08.2017 transmisję z meczu FC Midtjylland - Arka Gdynia? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce!

Arka walczy w europejskich pucharach dzięki temu, że w sezonie 2016/2017 zwyciężyła w Pucharze Polski. Gdynianie tym samym powrócili do rozgrywek międzynarodowych po 38 latach przerwy.

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu, podopieczni Leszka Ojrzyńskiego przed tygodniem wygrali 3:2, a gola w doliczonym czasie gry zdobył, strzałem głową, Rafał Siemaszko.

Arka wypracowała więc jednobramkową zaliczkę przed rewanżem w Danii, a - jak podkreśla opiekun zespołu - jego podopieczni znów mają apetyty na to, by sprawić niespodziankę. - Tę rywalizację możemy porównać do naszych meczów w Pucharze i Superpucharze Polski z Lechem Poznań i Legią Warszawa, w których również nie byliśmy faworytem. Teraz gramy dwa spotkania, z których jedno już za nami. Zatem do przerwy prowadzimy 3:2, ale musimy jeszcze rozegrać drugą połowę. Chcemy sprawić niespodziankę i awansować do czwartej rundy. Niektóry mogą to określić nawet mianem sensacji, ale nie ma znaczenia, jak to nazwiemy. Najważniejsze, żeby tego dokonać - zapowiedział.

Gdzie obejrzeć mecz?

Transmisja na żywo dostępna będzie w TVP Sport, TVP Sport HD (transmisja łączona z meczem Lecha Poznań z Utrechtem) oraz w całości w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz tvpstream.tvp.pl.

Mecz pokaże również duński kanał 6`eren.