Szlagier TV już nadaje (parametry)

Szlagier TV już nadaje (parametry)8 kwietnia 2024 roku Grupa MWE Networks uruchomiła kolejny kanał muzyczny - Szlagier TV

Szlagier TV, pierwszy taki kanał muzyczny w Polsce, uruchomiony został z misją prezentowania najlepszej muzyki tradycyjnej i biesiadnej, oferując unikalną alternatywę dla disco polo i innych gatunków muzycznych. Pod kierownictwem Anny Zawiślińskiej, stacja ta będzie emitować przez 24 godziny na dobę, skupiając się na muzyce śląskiej, folkowej, romskiej i góralskiej. Zaprojektowany, aby zaspokoić rosnące zainteresowanie autentycznymi treściami kulturowymi, Szlagier TV stawia sobie za cel łączenie pokoleń poprzez wspólne śpiewanie i cieszenie się muzyką. Naszą ambicją jest umocnienie pozycji MWE Networks na rynku poprzez promowanie regionalnych tożsamości kulturowych. Szlagier TV jest skierowany do widzów powyżej 35 roku życia, preferujących darmowe źródła rozrywki, co stanowi świeże i innowacyjne uzupełnienie na polskim rynku telewizyjnym - możemy przeczytać w komunikacie prasowym MWE Networks.
 

Kanał dostępny jest bezpłatnie w przekazie z satelity Hot Bird 13G oraz w przekazie naziemnym na multipleksach lokalnych MUX-L1, MUX-L3 i MUX-L4.

Parametry Szlagier TV na satelicie:

Eutelsat Hot Bird 13G (13°E)
11278 MHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Kanał na satelicie nadawany jest w rozdzielczości 720x576 za pomocą kodeka AVC. Sumaryczny średni bitrate stacji to 1,3 Mbps. W przekazie satelitarnym nie dodano jeszcze informacji EPG. Stacja emituje już bloki reklamowe.

źródło: sat-charts.eu / MWE
Szlagier TV już nadaje (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():