Polsat - newsy, artykuły, felietony.
News: [2021-10-21] TVN z dodatkową pojemnością na Hot Birdzie
Blog: [2020-08-05] TBS 2603se - sprzętowy enkoder H.264 i H.265 (HEVC). Opis i recenzja nowego urządzenia o dużych możliwościach
Nowy wóz Polsat w 4K HDR jeszcze w tym roku
2021-10-06, JL
Jeszcze w tym roku do floty produkcyjnej Telewizji Polsat dołączy ekologiczny najnowocześniejszy na świecie wóz transmisyjny, który będzie wykorzystywał technologie IP do produkcji i przesyłu sygnału w niesamowitej jakości 4K HDR.

czytaj więcej

Polsat Box zastąpi markę Cyfrowy Polsat
2021-07-29, JL
Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę - Polsat Box. Ipla i Cyfrowy Polsat GO zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go. Powstanie nowy serwis z treściami Telewizji Polsat - Polsat Go. Wszystkie logotypy głównych marek będą spójne, tak aby klienci i widzowie wiedzieli, że są to marki z Grupy Polsat Plus.

czytaj więcej

Nowe logotypy kanałów Polsatu. Nowy dekoder zamiast Evoboxa? (grafika)
2021-06-11, JL
10 czerwca 2021 Grupa Cyfrowy Polsat zaprezentowała nowe logotypy swoich marek - Telewizji Polsat oraz sieci Plus (Grupa Polsat Plus). W Urzędzie Patentowym RP zarejestrowano już część nowych znaków towarowych, w tym loga kanałów tematycznych Telewizji Polsat.

czytaj więcej

Telewizja Polsat i Plus z nowymi logotypami (wideo)
2021-06-10, JL
Telewizja Polsat oraz sieć komórkowa Plus zmienią swoją identyfikację wizualną. Telewizja Polsat w logotypie rozstanie się ze swoim charakterystycznym symbolem, jakim było słońce. Znaki graficzne Polsatu i Plusa zostaną ujednolicone, a spółka przyjmie nową nazwę - Grupa Polsat Plus.

czytaj więcej

Polsat X, Polsat Film 2 i Polsat Reality dostępne w wąskiej dystrybucji (zapy)
2021-05-15, JL
Cyfrowy Polsat w połowie kwietnia 2021 roku uruchomił przekaz zapowiadanych od pewnego czasu kanałów Polsat X, Polsat Film 2 oraz Polsat Reality. Do dzisiejszego dnia kanały nie są dostępne w szerokiej dystrybucji. Wśród widzów pojawiły się wątpliwości czy kanały rzeczywiście emitują swój program. Jak zapewnia nadawca kanały są nadawane i dostępne dla wybranych abonentów Cyfrowego Polsatu.

czytaj więcej

Polsat X, Polsat Reality i Polsat Film 2 testują na Hot Birdzie
2021-04-16, JL
16 kwietnia 2021 na jednym z transponderów Cyfrowego Polsatu pojawiły się 3 nowe kanały Telewizji Polsat: Polsat X, Polsat Reality oraz Polsat Film 2.

czytaj więcej

Telewizja Polsat z nowym wozem transmisyjnym. Technologie IP, Ultra HD, HDR
2021-04-15, JL
Jeszcze w tym roku do floty produkcyjnej Telewizji Polsat dołączy nowy wóz transmisyjny, który będzie wykorzystywał technologie IP do produkcji i przesyłu sygnału. Jest przygotowywany przez Sony we współpracy z firmami 4Vision i Autokontener. Będzie on także bardziej przyjazny środowisku naturalnemu.

czytaj więcej

Telewizja Polsat z Ligą Mistrzów przez następne trzy sezony
2021-03-31, JL
Telewizja Polsat nabyła wszystkie prawa do pokazywania przez trzy kolejne sezony w latach 2021-2024 najważniejszych i najlepszych europejskich rozgrywek piłkarskich - Ligi Mistrzów UEFA. Prawa dotyczą wszystkich pól wykorzystania - w tym telewizji płatnej, bezpłatnej oraz internetu.

czytaj więcej

Telewizja Polsat przejęła Tako Media
2021-02-21, jl
Polot Media (poprzednia nazwa to Tako Media), jedna z czołowych firm producenckich w Polsce, dołącza do Telewizji Polsat. Zaangażowanie w Polot Media jest jednym z etapów realizacji strategii Telewizji Polsat, czyli budowy pozycji lidera zarówno rynku telewizyjnego, jak i produkcji treści wideo.

czytaj więcej

Sylwester 2020 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2020. Kto wystąpi? (wideo)
2020-12-29, JL
Największa domówka w Polsce z plejadą znakomitych artystów w Telewizji POLSAT! Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Nowy Rok przywitamy w domach. Dlatego specjalnie dla naszych widzów organizujemy w dwóch studiach specjalne wydarzenie z udziałem wielkich muzycznych gwiazd! Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 na żywo w czwartek 31 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

czytaj więcej

NASTĘPNE WPISY>>