Sylwester 2023 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2023. Kto wystąpi?

Sylwester 2023 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2023. Kto wystąpi?Po raz kolejny raz Telewizja Polsat zaprasza na Stadion Śląski na Sylwestrową Moc Przebojów

Najgorętsza impreza na powitanie 2024 roku znów wyjątkowo spektakularna! Olbrzymia scena rozbłyśnie tysiącem świateł, a z głośników popłynie najlepsza muzyka, której będzie towarzyszyć iście zjawiskowa scenografia. W świat wielkich hitów i energetycznych rytmów Sylwestrowej Mocy Przebojów zabiorą widzów największe muzyczne gwiazdy. Zapraszamy 31 grudnia od godz. 20:00 do Polsatu!

Są powody do świętowania

Na Sylwestrową Moc Przebojów "pod chmurką" na Śląsku czekają co roku miliony widzów, a kolejna odsłona imprezy w otoczeniu przyrody oraz migoczących świateł Parku Śląskiego i tym razem zapowiada się szampańsko. Wszystko za sprawą wyśmienitych artystów oraz doskonale dobranego repertuaru, który przypadnie do gustu zarówno starszej, jak i młodszej części publiczności.

Hit za hitem

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową, są ikony polskiej sceny rozrywkowej: idol młodzieży i książę polskiej sceny Dawid Kwiatkowski, królowa polskiej sceny Doda, której ostatnia trasa koncertowa "Aquaria Tour" okazała się olbrzymim sukcesem, charyzmatyczny Smolasty, a także pochodzący ze Śląska zespół Feel, który skutecznie rozkręci każdą imprezę. Na scenie zagości również niepokorna Kayah, od lat związany z Polsatem zespół Enej, czy gwiazdy polskiego rocka ze swoimi kultowymi utworami - zespół Lady Pank.
 

Muzyczne emocje

Wystąpią również wokaliści młodego pokolenia tacy jak król YouTube Konrad "Skolim" Skolimowski, Tribbs i Kuba Szmajkowski oraz zwycięzca 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - fenomenalny Oskar Cyms, którego utwór "Niech mówią" zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu.

Gość specjalny

Zaprosiliśmy też Matteo Bocelliego - syna słynnego tenora światowej sławy, Andrei Bocelliego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana oraz jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, ale w tym roku wystąpi właśnie na scenie Polsatu o północy.

Baw się razem z nami!

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy jest Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet, Fakt i Interia. Początek imprezy od godz. 20:00 tylko w Polsacie!

źródło: Polsat
Sylwester 2023 w Telewizji Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów 2023. Kto wystąpi?

Pozostałe informacje


Komentarze ():