Program dnia dla kanału
TVP 2
na dzień
2018-10-22


2018-10-212018-10-222018-10-23
05:25
Koło fortuny 3
06:00
O mnie się nie martw 9
06:55
Coś dla Ciebie
07:20
Na sygnale
07:55
Pytanie na śniadanie
11:10
Pytanie na śniadanie - ekstra
11:25
Rodzinka.pl 2
11:55
Barwy szczęścia
12:30
Koło fortuny 3
13:15
Cena miłości
14:10
Bake Off Junior
15:10
O mnie się nie martw 9
16:00
Koło fortuny 3
16:35
Familiada
17:10
Łzy Cennet
18:00
Panorama
18:25
Pogoda
18:30
Sport-telegram
18:35
Rodzinka.pl 9
19:05
Wszystko przed nami
19:35
Barwy szczęścia
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:55
M jak miłość
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Syn
22:50
Dzielnica bankowa
23:55
Trzeci oficer
00:50
Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy)
03:00
Orzeł
04:55
Przerwa w nadawaniu
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
2018-10-23
18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium
18:55 Young Boys - Valencia
21:00 Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona
21:00 Hoffenheim - Olympique Lyon
21:00 Manchester United - Juventus Turyn
21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno
21:00 AS Roma - CSKA Moskwa
21:00 Szachtar Donieck - Manchester City
2018-10-24
18:55 Club Brugge - AS Monaco
18:55 PSV Eindhoven - Tottenham
21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan
21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt
21:00 Galatasaray - Schalke 04
21:00 Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad
21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto
21:00 Paris Saint Germain - SSC Napoli
 
Ekstraklasa w TV
2018-10-22
18:00 Cracovia - Górnik Zabrze
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:30
Leśniczówka
21:00
Słowo honoru
22:30
Dekalog
23:40
Jerzy Popiełuszko - posłaniec prawdy
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:55
M jak miłość
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Syn
22:50
Dzielnica bankowa
23:55
Trzeci oficer
Polsat
20:10
Bez litości
22:55
Krzyżowy ogień
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Top Model 7
22:30
Ślub od pierwszego wejrzenia 3
23:30
Kick-Ass 2