Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy F91 Dudelange - Legia Warszawa? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry) 5.00/52
Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy F91 Dudelange - Legia Warszawa? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Europy F91 Dudelange - Legia Warszawa? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 16.08.2018 transmisję z meczu F91 Dudelange vs Legia Warszawa? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce i zagranicą!

Czwartkowy mecz Legii Warszawa z F91 Dudelange będzie jedną z najważniejszych konfrontacji mistrzów Polski w ostatnich latach. Stołeczni, głównie z powodu finansowego, nie mogą sobie pozwolić na drugi z rzędu brak awansu do Ligi Europejskiej, a w Luksemburgu będą musieli odrobić straty z pierwszego spotkania.

Ubiegłotygodniowe starcie przy Łazienkowskiej było fatalne pod każdym względem. Kibiców nie zadowolił nie tylko wynik, ale i styl gry gospodarzy. Legia nie potrafiła na własnym obiekcie zdominować mistrza Luksemburga, a długimi fragmentami musiała nawet bronić się przed jego atakami.

To ostatecznie doprowadziło do katastrofy. Nie dość że zawodnicy prowadzi w tamtym spotkaniu przez Aleksandara Vukovicia przegrali 1:2, to jeszcze kończyli mecz w 10 po tym, jak czerwoną kartkę zobaczył Inaki Astiz. Od czwartkowej konfrontacji wiele się jednak zmieniło. Przede wszystkim kierownictwo klubu zatrudniło nowego trenera, czyli Portugalczyka Ricardo Sa Pinto.

Dla 44-latka mecz z Dudelange będzie debiutem w nowej roli. Historia pokazuje jednak, że początki w nowych klubach miał całkiem niezłe. W Warszawie liczą więc na to, że również przygoda z Legią rozpocznie się dla Pinto znakomicie. Jego zespół ma bowiem do odrobienia straty z pierwszego meczu, by wciąż liczyć się w grze o awans do LE.
 

Gdzie obejrzeć w Polsce?

Transmisja na żywo dostępna będzie w TVP 2, TVP 2 HD (MUX-3 naziemnej telewizji cyfrowej), TVP Sport (MUX-3 naziemnej telewizji cyfrowej) i TVP Sport HD. Studio w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej już od godziny 19. Transmisja także w TVP 2 (od godz. 19:40).

Szczegóły transmisji:
Komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
Goście w studiu: Robert Podoliński, Marek Jóźwiak
Prowadzący studio: Mariusz Jankowski
Reporterzy: Maciej Barszczak, Marcin Wojtasik16.08.2018

F91 Dudelange vs Legia Warszawa - start: 20:00 CET

KANAŁY TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- TVP 2 (MUX-3 naziemnej telewizji cyfrowej, platformy cyfrowe)
- TVP Sport (MUX-3 naziemnej telewizji cyfrowej, platformy cyfrowe)

oprac. sat-charts.eu
źródło: sat-charts.eu / TVP Sport


Pozostałe informacje


Komentarze ():