MUX-8: Metro TV prezentuje nowe logo 5.00/52
MUX-8: Metro TV prezentuje nowe logo

MUX-8: Metro TV prezentuje nowe logoEnergiczne, pogodne i nowoczesne - to nowe logo kanału telewizyjnego Metro. Stacja, tworzona przez spółkę Green Content z Grupy Agora, jeszcze w tym roku rozpocznie nadawanie na MUX-8.
Od połowy września br. kanał telewizyjny Metro ma nowy logotyp. Zastosowana w nim nowoczesna typografia oraz energiczne zestawienie kolorów podkreślają charakter powstającej właśnie stacji.

- Chcemy, by od samego początku telewizja Metro była postrzegana jako energiczna, przyjazna, pogodna, dowcipna, śmiała i nowoczesna. Takie właśnie jest nasze nowe logo oraz związane z nim nierozłącznie oprawa graficzna i identyfikacja wizualna stacji. Jestem przekonana, że koncept kreatywny przygotowany dla kanału świetnie podkreśla wszystkie te cechy i zapowiada, że Metro będzie przenosić widzów do ciekawego i otwartego świata pełnego fascynujących ludzi oraz wydarzeń - mówi Agnieszka Sadowska, prezes zarządu spółki Green Content, odpowiedzialna za rozwój projektów telewizyjnych w Grupie Agora.
 
Logo kanału telewizyjnego Metro oraz całą identyfikację wizualną, oprawę graficzną i muzyczną stacji stworzył zespół agencji LVOV, specjalizującej się w tworzeniu kontentu wideo i UVMW oraz strategii wizualnej marek, wraz z działami programowym i marketingu telewizji Metro.

Kanał telewizyjny Metro, przygotowany przez spółkę Green Content z Grupy Agora, ma rozpocząć nadawanie jeszcze w 2016 roku w ramach oferty MUX-8, a także satelitarnie i w sieciach kablowych.

Metro będzie kanałem uniwersalnym o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle?owym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców poszukujących ciekawej, jakościowej rozrywki. Proponowane w nim treści będą podążać za zainteresowaniami współczesnego widza. Na antenie kanału Metro znajdą się m.in. wyraziste filmy, światowej klasy seriale, odważne dokumenty, a także programy o stylu życia czy też publicystka poruszająca tematy, którymi żyje opinia publiczna.

źródło: Agora
MUX-8: Metro TV prezentuje nowe logo

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Sport
20:15
Alarm!
20:25
Trzecia połowa
20:55
Wielki test. Polacy, którzy zmienili świat
22:35
Ocaleni
23:40
Orły Nawałki
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:45
Na dobre i na złe
21:45
Na sygnale
22:25
Całe szczęście
Polsat
20:10
Drużyna A
22:45
Wieczny student III
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Ultimatum Bourne'a
23:55
Nigdy w życiu!