MUX-8: METRO od 2 grudnia. Co w ramówce? 5.00/52
MUX-8: METRO od 2 grudnia. Co w ramówce?

MUX-8: METRO od 2 grudnia. Co w ramówce?W piątek, 2 grudnia br. nadawanie rozpocznie METRO - nowy, ogólnodostępny kanał telewizyjny produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. Program stacji opiera się na dwóch filarach: mocnej ofercie filmowo-serialowej oraz produkcjach dokumentalnych poświęconych stylowi życia. METRO będzie dostępne poprzez cyfrową telewizję naziemną MUX-8, w sieciach kablowych oraz na platformach satelitarnych. Sprzedażą czasu reklamowego w stacji zajmuje się Polsat Media.
METRO to kanał przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

Telewizja METRO pokaże produkcje poświęcone szeroko pojętej tematyce lifestyle'owej - od zagadnień związanych z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji.

Poranek w telewizji METRO wypełni porcja muzyki i klasyczne filmy animowane dla dzieci. Przed południem stacja zaproponuje programy poradnikowe, lifestyle'owe i seriale. Widzowie zobaczą m.in. serię o zdrowym stylu życia "Pokonaj siebie", poradnik "Dochodowy remont" oraz polski serial "Cztery poziomo" w doborowej obsadzie. Po południu METRO zaprosi m.in. na program Jamiego Olivera "30 minut Jamiego", serię dokumentalną o spektakularnych konstrukcjach "Wielkie, większe, największe" oraz kultową serię "Wielkie projekty". Zabierze także w podróż z Arkadym Fiedlerem w programie "Maluchem przez Afrykę" i ekscytującą wyprawę przez kontynenty w serii "Niebezpieczne drogi". Wysoką jakość merytoryczną i realizacyjną programów zagwarantuje współpraca z renomowanymi producentami, m.in. z BBC, Fremantle, A+E czy ITV.
 
Wieczór w telewizji METRO rozpocznie się serialem na podstawie powieści Stephena Kinga i w produkcji Stevena Spielberga "Pod kopułą". Po serialu wieczór w METRO wypełnią filmy fabularne.

METRO stawia na wyraziste kino autorstwa znanych i uznanych twórców, z kreacjami światowej aktorskiej czołówki. Przez cały tydzień wieczorne pasmo wypełnią cieszące się największą popularnością kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także ceniona klasyka gatunkowa. Atrakcyjną ofertę fabularną zapewni stacji współpraca z amerykańskimi studiami filmowymi, m.in. Paramount Pictures, CBS, a także z największymi polskimi dystrybutorami, m.in. z firmą Monolith Films. W ramówce znajdą się m.in. oscarowe "Prawdziwe męstwo", "Juno" i "Dziecko Rosemary".

Weekend w telewizji METRO to najlepsze propozycje wybrane z tygodnia, premierowe serie dokumentalne, na przykład "Dzika pogoda według Richarda Hammonda" czy "Ekskluzywny rejs", oraz dzienne pasmo filmowe. W sobotnie późne popołudnia widzowie zobaczą angażujące dokumenty, prezentujące świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska współczesnego świata. Będzie można zobaczyć m.in. film chorej na raka Roweny Kincaid "Zanim kopnę w kalendarz" oraz ciepłą opowieść o najliczniejszej brytyjskiej rodzinie "Czy 18 dzieci to już tłum?". Weekendowe wieczory to także kino na wysokim poziomie.

Produkcje własne telewizji METRO to między innymi "P.I.W.O." - autorski program Mikołaja Lizuta, "Crash test" Dominiki Wielowieyskiej oraz programy muzyczne realizowane we współpracy z Radiem Złote Przeboje. Wykorzystując doświadczenie i potencjał Grupy Agora, a także analizując bieżące potrzeby widzów, stacja planuje rozwijać inne formaty. Wprowadzane na starcie programy pokażą, w którym kierunku zmierzają gusta widzów.

źródło: Agora
MUX-8: METRO od 2 grudnia. Co w ramówce?

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Sport
20:15
Alarm!
20:25
Trzecia połowa
20:55
Wielki test. Polacy, którzy zmienili świat
22:35
Ocaleni
23:40
Orły Nawałki
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:45
Na dobre i na złe
21:45
Na sygnale
22:25
Całe szczęście
Polsat
20:10
Drużyna A
22:45
Wieczny student III
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Ultimatum Bourne'a
23:55
Nigdy w życiu!