Plansza na MUX-8 przypomina o zmianach w odbiorze MUX-3

Plansza na MUX-8 przypomina o zmianach w odbiorze MUX-3Od początku bieżącego tygodnia w ramach MUX-8 nadawana jest plansza informująca o zmianach w odbiorze multipleksu trzeciego naziemnej telewizji cyfrowej.

Plansza nadawana jest na kanale identyfikowanym się jako "test6" i jest dostępna na 97. pozycji na liście kanałów (wg LCN).

Zmiany w odbiorze - MUX-3 - sprawdź szczegóły. Drogi widzu! Już niedługo nastąpią zmiany w odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej na MUX-3. Upewnij się, czy nie stracisz dostępu do poniższych kanałów TV: TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVP Sport, TVP Info, TVP Historia - możemy przeczytać na planszy.
 

Plansza zawiera w sobie również grafikę przedstawiającą mapę Polski, której regiony podzielono według etapów zmian.

Przypomnijmy, że przejście MUX-3 z DVB-T na DVB-T2 odbędzie się w dwóch etapach: 15 grudnia nastąpi ono w województwach: lubuskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, opolskim, śląskim, pomorskim i łódzkim. Z kolei 19 grudnia stacje z MUX-3 będą nadawane w DVB-T2 z kodekiem HEVC w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, lubelskim, mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Więcej: MUX-3: z DVB-T na DVB-T2 w dwóch etapach


Na MUX-8 nadawane są kanały Metro, Zoom TV, Nowa TV oraz WP. Oprócz tego multipleks zawiera sygnalizację Hbb TV pozwalającą na uruchomienie aplikacji interaktywnych przygotowanych przez operatora Emitel.

źródło: sat-charts.eu
Plansza na MUX-8 przypomina o zmianach w odbiorze MUX-3

Pozostałe informacje


Komentarze ():