Nowe sportowe pakiety i promocje w świątecznej ofercie Polsat Box

Nowe sportowe pakiety i promocje w świątecznej ofercie Polsat BoxW świątecznej promocji Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował nowe pakiety sportowe. Klienci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, poza pakietami SML wprowadzonymi rok temu, mogą dodatkowo wybierać pomiędzy pakietami: podstawowym M Sport za 60 zł/mies. i dodatkowym Sport Max za 30 zł/mies.

W ramach telewizji internetowej OTT został wprowadzony nowy pakiet CANAL+ SPORT3 i 4 z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy za 20 zł/30 dni, a pakiet Sport (m.in. z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports) został rozszerzony o kanały CANAL+ SPORT3 i 4 przy jednoczesnym obniżeniu jego ceny do 40 zł/30 dni.

Dodatkowo operator zapewnia możliwość skorzystania z 3 miesięcy pełnej oferty TV bez opłat w każdej z trzech technologii.

Świąteczna promocja w Polsat Box to ogromna dawka sportowych emocji. Nowe pakiety to jeszcze łatwiejszy dostęp do najważniejszych stacji i wydarzeń sportowych, w tym rozgrywek piłkarskich, siatkarskich, turniejów koszykówki, wyścigów Formula 1 i wielu innych.

Co nowego w ofercie satelitarnej i IPTV?

W ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operator wprowadził dwa nowe pakiety:

- podstawowy M Sport za 60 zł/mies. - to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny uzupełnionych o kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1 oraz promocyjnie kanały CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł;

- dodatkowy Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) - zapewniający dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą.
 

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród 4 pakietów podstawowych od 20 zł/mies. - S, M, M Sport i L - oraz 4 sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., CANAL+ SPORT3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies.

Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO GO w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także z kanałami z bajkami - pakiet Dzieci w cenie 10 zł/mies.

Nowości w ofercie telewizji internetowej OTTKlienci decydujący się na telewizję internetową OTT również mogą uzupełnić wybrany pakiet podstawowy o nowe pakiety sportowe:

- CANAL+ SPORT3 i 4 za 20 zł/30 dni ze wszystkimi meczami PKO BP Ekstraklasy;

- Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni i rozbudowany o stacje CANAL+ SPORT3 i 4 - znajdują się w nim również kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z krajowymi ligami piłkarskimi i wyścigami Formula 1, Eurosport z tenisowym Wielkim Szlemem, wyścigami kolarskimi oraz sportami zimowymi, Extreme Sports i Golf Channel.

Wraz z wprowadzoną promocją osoby zainteresowane telewizją internetową OTT mają nadal do dyspozycji 3 pakiety podstawowe od 20 zł/mies. - Wygodny, Komfortowy i Bogaty - oraz 4 dodatkowe pakiety sportowe: Polsat Sport Premium za 30 zł/30 dni, Eleven Sports za 15 zł/30 dni, nowy CANAL+ SPORT3 i 4 za 20 zł/30 dni oraz Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni.

Pakiety podstawowe można również rozszerzyć o pakiety z kanałami filmowymi: HBO i HBO GO za 20 zł/30 dni, Filmbox Premium za 10 zł/30 dni oraz Filmy i Seriale za 20 zł/30 dni, o pakiet Rozrywka z kanałami dla dorosłych za 20 zł/30 dni oraz zapewniający dostęp do najpiękniejszych bajek - pakiet Dzieci za 10 zł/30 dni.

W świątecznej ofercie operatora każdy klient otrzyma dodatkowo aż 3 miesiące pełnej oferty telewizyjnej zupełnie za darmo. Promocja dotyczy wszystkich abonamentów w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietów telewizji internetowej OTT w ofercie Praktycznej. Czasowy benefit poza wszystkimi kanałami podstawowymi obejmuje dostęp m.in. do kanałów filmowych HBO i FilmBox, sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz najpopularniejszych kanałów dla dzieci.

Sportowe emocje w Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box mają również dostęp do wybranych kanałów z posiadanej oferty, w tym sportowych premium, na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno na stronie polsatboxgo.pl, jak i w aplikacji: na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS oraz w wybranych Smart TV, Android TV, Apple TV i Amazon FireTV. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

źródło: Polsat Plus
Nowe sportowe pakiety i promocje w świątecznej ofercie Polsat Box

Pozostałe informacje


Komentarze ():