MUX-4: Wydarzenia 24 od września

MUX-4: Wydarzenia 24 od wrześniaStart nowego kanału informacyjnego Wydarzenia 24 został zaplanowany na wrzesień. Kanał pojawi się m.in. w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej.

Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach. Widzowie doceniają rzetelne informacje, dlatego coraz częściej wybierają treści Polsat News i Wydarzeń. Według ostatniego badania IBRIS i IBIMS Polacy uznali "Wydarzenia" Polsatu, jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając "Fakty" TVN i "Wiadomości" TVP. Kanał Wydarzenia 24 powstaje w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News. - czytamy w komunikacie Telewizji Polsat.

W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.
 

- Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. "Wydarzenia" są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji POLSAT.

Wydarzenia 24 będą realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostaną wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

Wydarzenia 24 będą częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji POLSAT, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk - Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji POLSAT.

Kanał Wydarzenia 24 dostępny będzie w wybranych sieciach kablowych, w miejscu Superstacji. Stacja dołączy również do oferty naziemnej telewizji cyfrowej na MUX-4. Tam Wydarzenia 24 zastąpią przekaz Polsatu News.

źródło: Polsat
MUX-4: Wydarzenia 24 od września

Pozostałe informacje


Komentarze ():