Player zrezygnował z bezpłatnego oferowania treści

Player zrezygnował z bezpłatnego oferowania treściOd 16 lutego 2021 wszystkie treści w serwisie streamingowym Player.pl dostępne są wyłącznie w płatnych pakietach.

To koniec darmowego oglądania materiałów na platformie Player. Od 16 lutego 2021 roku wszystkie treści serwisu są dostępne wyłącznie za opłatą. Tym samym Player.pl wprowadza trzy podstawowe pakiety, których ceny mieszczą się w przedziale od 4 do 30 zł za miesiąc. Za dostęp do materiałów trzeba będzie teraz zapłacić. Wspomniane pakiety to:

- Player z reklamami (4 zł/miesiąc),
- Player (15 zł/miesiąc),
- Player + TV (30 zł/miesiąc).
 

W pakiecie "Player" użytkownicy otrzymują dostęp do niemal całej biblioteki serwisu - z wyłączeniem Canal+, HBO i TVOD. Pakiet "Player z reklamami" obejmuje te same treści, co "Player", jest jednak o 11 zł tańszy. W "Playerze z reklamami" będą jednak pokazywane spoty reklamowe. Trzeci pakiet to "Player + TV", który obejmuje materiały uwzględnione w ofercie "Player", a ponadto blisko 30 kanałów telewizyjnych.

Wprowadzając wyłącznie płatną ofertę, Player.pl podąża drogą światowych serwisów premium. Biuro prasowe TVN Grupy Discovery podkreśla, jakie są zalety tej rewolucyjnej zmiany. - Podobnie jak wiele światowych serwisów premium, zdecydowaliśmy się przejść na model biznesowy oparty całkowicie na subskrypcji. Rezygnujemy z podziału na AVOD i SVOD, gdyż chcemy uprościć model korzystania z platformy, a jednocześnie zapewnić widzom korzystającym z naszych usług jak najlepsze wrażenia - cytuje portal wirtualnemedia.pl.

-Od 16 lutego dostęp do większej liczby produkcji na Playerze - w tym tytułów Player Original, discovery+ Originals oraz prapremier - stanie się możliwy dla szerszej grupy odbiorców, a podział usług na pakiety będzie prostszy i bardziej przejrzysty - przekonuje biuro prasowe TVN Grupy Discovery.

źródło: sat-charts.eu / wirtualnemedia.pl
Player zrezygnował z bezpłatnego oferowania treści

Pozostałe informacje


Komentarze ():