Polsat Comedy Central Extra od 3 marca. Co w ramówce?

Polsat Comedy Central Extra od 3 marca. Co w ramówce?
3 marca 2020 r. kanał Polsat Comedy Central Extra zastąpi Comedy Central Family. W ofercie stacji pojawi się m.in. serial "Świat według Kiepskich".

W ramach portfolio kanałów telewizyjnych ViacomCBS, dzięki współpracy z Telewizją Polsat powstanie Polsat Comedy Central Extra, bazujący na produkcjach pochodzących z bibliotek obu partnerów.

- Współpraca w zakresie treści z wiodącymi lokalnymi partnerami jest częścią naszej strategii. Cieszymy się na współpracę z Telewizją Polsat ze względu na szerokie doświadczenie jeśli chodzi o lokalne produkcje komediowe. Dzięki temu możemy wzmacniać naszą ofertę programową i wyróżniać się na tle konkurencji - komentuje Gabor Harsanyi, VP and General Manager ViacomCBS Networks CEE.

Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy - dodaje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.
 

Polsat Comedy Central Extra emitować będzie polsatowskie seriale jak "Świat według Kiepskich", "I kto tu rządzi" oraz "Spadkobiercy", a także kabarety z polskimi satyrykami.

Ofertę uzupełni serial "Niania" z kreacją Agnieszki Dygant, a także lokalne produkcje ViacomCBS: "Drunk History - Pół litra historii" oraz stand-upy pod szyldem "Comedy Club" oraz animacje dla dorosłych "Blok Ekipa".

W ramówce znajdą się również zagraniczne seriale, m.in.: "Przyjaciele", "South Park", "Mike & Molly", "Dwie spłukane dziewczyny" oraz "Allo Allo".

źródło: Polsat Media
Polsat Comedy Central Extra od 3 marca. Co w ramówce?

Pozostałe informacje


Komentarze ():