Koncesje DAB+ na multipleksie cyfrowym w Warszawie 5.00/52
Koncesje DAB+ na multipleksie cyfrowym w Warszawie

Koncesje DAB+ na multipleksie cyfrowym w Warszawie KRRiT rozstrzygnęła 5 listopada 2019 roku postępowania koncesyjne na rozpowszechnianie programów radiowych w multipleksie cyfrowym DAB+ w Warszawie.

Koncesje otrzymały następujące spółki:

- FUNDACJA EMANIO ARCUS na nadawanie programu uniwersalnego adresowanego głównie do osób niepełnosprawnych, wykluczonych społecznie, emerytów oraz uczestników ruchu drogowego o nazwie "Bezpieczna Podróż";

- OPEN FM Sp. z o.o. na nadawanie programu wyspecjalizowanego muzycznego z tematyką lokalną o nazwie "Open FM".
 

Rozszerzenia otrzymały następujące spółki:

- Fundacji Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji na nadawanie programu społeczno-religijnego pod nazwą "Radio Profeto";

- Muzo.fm Sp. z o.o. na nadawanie programu wyspecjalizowanego informacyjno-biznesowo-muzycznego o nazwie "muzo.fm";

- MFM Sp. z o.o. na nadawanie programu uniwersalnego z tematyką lokalną o nazwie "KOLOR 103 FM";

- HELLO RADIO Sp. z o.o. na nadawanie programu wyspecjalizowanego muzyczno-kulturalnego o nazwie "Mega Radio";

- DISCO RADIO Sp. z o.o. na nadawanie programu wyspecjalizowanego muzyczno-kulturalnego o nazwie "Disco Radio";

- JOŁ RADIO Sp. z o.o. na nadawanie programu wyspecjalizowanego muzyczno-kulturalnego o nazwie "Radio Nuta".

źródło: KRRiT

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-12-15
18:00 Korona Kielce - Cracovia
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:15
Młody Piłsudski
21:15
Grace, księżna Monako
23:05
Siedmiu wspaniałych
TVP 2
20:05
Muzyka, taniec, zabawa
21:00
Jak dogryźć mafii
22:50
Echo serca 2
23:35
Pani Hyde
Polsat
20:00
Piotr Bałtroczyk i przyjaciele
22:05
W rytmie serca
23:05
Ślad
TVN
20:00
Mumia
22:30
Krampus, duch świąt