"SHE!" zamiast "E!" na 8 marca 5.00/52
"SHE!" zamiast "E!" na 8 marca

Już w piątek 8 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet kanały E! na całym świecie na 24 godziny zmienią nazwę na "SHE!".

E! Entertainment Television to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Stacja celebruje kobiecość w każdej postaci i nie boi się pokazywać silnych damskich wzorców. Z tego właśnie powodu już w piątek 8 marca kanały E! na 24 godziny zmienią nazwę na "SHE!", a wszystko po to, by wraz z całym światem uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Pierwszy tydzień marca na antenie kanału skupia się wokół urzekających bohaterek oryginalnych produkcji kanału E!, takich jak Busy Philips z Busy Tonight, Siostry Bella, Kristin Cavallari z Very Cavallari, dziewczyny z LadyGang, Model Squad oraz Nightly Pop.

Lady Gang

Keltie Knight, Becca Tobin i Jac Vanek stworzyły niezwykłą kobiecą wspólnotę, która z humorem i nonszalancką otwartością przeprowadza wywiady z celebrytami, a także komentuje bieżące wydarzenia ze świata popkultury.
 

Wieczór z Busy

Aktorka i pisarka Busy Philipps znana z ogromnego poczucia humoru jest gwiazdą i gospodynią wieczornego talk-show E!. Jak zwykle zabawna, bezpretensjonalna i świetnie zorientowana w świecie showbiznesu Philipps prowadzi wywiady z gośćmi i dowcipnie skomentuje najpopularniejsze historie z Instagrama. Przed Busy nic się nie ukryje, więc jej program jest doskonałym źródłem najnowszych informacji!

Siostry Bella

Przebojowy serial poświęcony gwiazdom amerykańskiego wrestlingu, bliźniaczkom Brie i Nikki Bella, a także ich partnerom, rodzinie i znajomym.

Very Cavallari Gwiazda i osobowość telewizyjna, ale też wytrawna bizneswoman Kristin Cavallari powróciła na srebrny ekran jako tytułowa bohaterka serialu dokumentalnego kanału E!. Od gwiazdy Wzgórz Hollywood, przez bywalczynię czerwonych dywanów, aż po #girlboss - Kristin zawsze inspiruje swoich fanów i motywuje do bycia lepszą wersją siebie.

źródło: E!

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:30
Leśniczówka
21:00
Totus Tuus
22:30
Niemcy: powrót nazizmu
23:30
Ekstradycja 3
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:55
M jak miłość
21:50
O mnie się nie martw
22:50
Kwiaty wojny
Polsat
20:05
Najlepszy
22:25
W cywilu II
TVN
20:10
Doradca smaku 11
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Top Model 8
23:00
Oszukać przeznaczenie II