MUX8: Emitel i Telewizja WP z ugodą

MUX8: Emitel i Telewizja WP z ugodąEmitel S.A., operator Multipleksu 8 naziemnej telewizji cyfrowej oraz Wirtualna Polska Media S.A., nadawca dostępnego na multipleksie kanału Telewizja WP, doszły do porozumienia w sprawie zakończenia dotychczasowego sporu sądowego, dotyczącego płatności za usługi dostępu do Multipleksu 8.

Wirtualna Polska Media S.A. do dnia 31 grudnia 2018 roku zapłaci Emitel S.A. całość zaległych opłat za usługi dostępu do Multipleksu 8, powstałych do dnia zawarcia porozumienia oraz będzie regulować bieżące należności zgodnie z zawartą w październiku 2016 roku umową.
 

Zarządy obu spółek są zadowolone z osiągniętego porozumienia i przekonane, że sprzyja ono sukcesowi ich planów biznesowych, szczególnie realizowanych w ramach ich wspólnych projektów.

Multipleks 8 został uruchomiony przez Emitel w 2016 r. Obecnie emitowane są na nim programy Metro, Zoom Tv, Nowa Tv i Telewizja WP. W ostatnich dniach dołączyła do nich Telewizja Polska, która uruchomiła programy: TVP Sport HD i TVP Rozrywka. Od lipca 2017 roku swoim zasięgiem obejmuje blisko 98% populacji Polski.

źródło: Emitel
MUX8: Emitel i Telewizja WP z ugodą

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2020-07-04
15:00 Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia
2020-07-05
15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:08
Pogoda
20:10
Alarm!
20:35
La Bandida
21:30
Medicus
TVP 2
20:05
Błękitna głębia II: Rafa
21:40
To był festiwal
23:00
Osaczona
Polsat
20:00
Gramy dla Śląska
22:45
X-Men: Pierwsza klasa
TVN
20:00
Kocha, lubi, szanuje
22:25
Okrucieństwo nie do przyjęcia