MUX-L1: Wspólna TV z testami 5.00/52
MUX-L1: Wspólna TV z testami

MUX-L1: Wspólna TV z testamiDo lokalnego multipleksu TV Łużyce (MUX-L1) dołączono nowy kanał identyfikujący się jako "Wspólna TV". Na chwilę obecną w miejscu stacji emitowane są kolorowe pasy.

Wspólna TV otrzymała koncesję KRRiT w październiku 2017 roku. Ważna jest ona do 2027 roku. Jak napisano we wniosku Wspólna TV ma być kanłem o charakterze uniwersalnym, który w swej ramówce zawierał będzie m.in. informacje, publicystykę, sport oraz audycje o charakterze religijnym.

Najsilniej wyeksponowanym elementem programu będzie muzyka, zarówno w formie samodzielnych audycji, jak i w formie teledysków emitowanych pomiędzy audycjami. Dominującym gatunkiem muzycznym w programie będzie, jak deklaruje Wnioskodawca, "Śląsko-polo", oparty na motywach ludowych okraszonych śląską gwarą we współczesnych, tanecznych aranżacjach. Uniwersalny charakter programu podkreślać będą audycje kulturalne i społeczno-polityczne, omawiające i recenzujące najważniejsze wydarzenia w kraju i regionie, w sposób popularyzatorski, lekki, żartobliwy. Rozpowszechniane w programie audycje sportowe realizowane będą przede wszystkim z materiałów dostarczanych przez lokalne kluby sportowe (relacje z imprez, spotkań, sparingów i treningów).
 

Jak informuje nadawca kanału programy Wspólnej TV można również oglądać w ramach czeskiego kanału LTV Plus dostępnego z nadajnika w Klimkowicach koło Ostrawy. Wspólna TV współpracuje również z polskim kanałem "Dla Ciebie TV" dostępnym w sieciach kablowych głównie na terenie Śląska.

Przypomnijmy, że MUX-L1 mogą odbierać mieszkańcy Dolnego Śląska będący w zasięgu nadajników znajdujących się w miejscowościach Rząsiny, Chojnów oraz Jelenia Góra. Przekaz multipleksu realizowany jest w standardzie DVB-T na kanale 38. (610 MHz).

W ofercie multipleksu MUX-L1 znajdują się TV Łużyce, STARS.TV oraz Eska TV Extra.

MUX-L1 nadajnik Rząsiny

MUX-L1 nadajnik Chojnów

MUX-L1 nadajnik Jelenia Góra

źródło: sat-charts.eu / radiopolska.pl
MUX-L1: Wspólna TV z testami

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:35
Eliminacje UEFA Euro 2020
23:00
Paszporty Paragwaju
TVP 2
20:05
Pan i pani Killer
21:55
Dzikie historie
Polsat
20:00
W rytmie serca
21:05
Kabaret na żywo
23:10
A więc wojna
TVN
20:00
MasterChef Junior 4
21:35
Iron Man III