Serwis Player numerem jeden wśród polskich serwisów OTT 5.00/52
Serwis Player numerem jeden wśród polskich serwisów OTT

Serwis Player numerem jeden wśród polskich serwisów OTTPlayer jest liderem polskiego rynku serwisów OTT zarówno pod względem liczby użytkowników, jak i średniego czasu spędzonego na platformie - wynika z badania Gemius/PBI. Player to także najchętniej używana aplikacja mobilna w kraju.

W marcu serwis miał aż 4 miliony realnych użytkowników w ujęciu łącznym dla trzech platform - strony player.pl, witryny vod.pl/playerpl-promocja oraz aplikacji mobilnej player. Dzięki temu zajął pierwsze miejsce wśród serwisów OTT w Polsce (grupa wszyscy internauci).

Poszczególne platformy playera są także liderami w swoich kategoriach. Stronę player.pl odwiedza regularnie 3,5 miliona użytkowników, którzy spędzają tam średnio ponad 5 godzin i 23 minuty. To sprawia, że player.pl jest także najbardziej angażującym serwisem OTT w Polsce. Natomiast aplikacja mobilna serwisu przyciągnęła prawie milion realnych użytkowników, tym samym wygrywając z konkurencją.
 

Ponadto player.pl jest najchętniej wybieranym legalnym portalem wśród pokolenia Milenium. W marcu, stronę www odwiedziło prawie 1,6 miliona realnych użytkowników w wieku 15-34 lata, spędzając na witrynie średnio ponad 6 i pół godziny.

"Zależy nam na tym, aby użytkownicy mieli dostęp do najciekawszych treści telewizyjnych w każdym miejscu, czasie i na dowolnym ekranie. Rynek serwisów OTT rozwija się bardzo dynamicznie. Stale inwestujemy w ofertę oraz rozwiązania technologiczne serwisu player. Wyniki pokazują, że widzowie to doceniają" - mówi Maciej Maciejowski, Dyrektor Pionu Dystrybucji Treści i Rozwoju Biznesu/Członek Zarządu TVN S.A.

Dane Gemius/PBI potwierdzają, że użytkownicy polskiego Internetu coraz chętniej wybierają legalne serwisy OTT, a największą popularnością cieszą się platformy związane z nadawcami telewizyjnymi.

źródło: TVN

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-03-23
15:30 Wisła Płock - Legia Warszawa
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:30
Bezpieczna przystań
22:35
Knockout Boxing Night w Łomży
TVP 2
20:05
Dance Dance Dance
21:10
Dance Dance Dance
22:15
Sierocki na sobotę
23:15
Nowe życie
Polsat
20:05
Smerfy II
22:20
Twoja twarz brzmi znajomo 11
TVN
20:00
Kac Vegas III
22:05
Sąsiedzi