TVP: prace serwisowe przy stacji czołowej MUX-3 5.00/52
TVP: prace serwisowe przy stacji czołowej MUX-3

TVP: prace serwisowe przy stacji czołowej MUX-3Z powodu planowanych prac serwisowych przy stacji czołowej MUX3 w nocy z 30 na 31 stycznia br. , w godzinach 0:00 - 5:00, nie będą dostępne serwisy emitowane przez Telewizję Polską - Telegazeta, Regionalny System Ostrzegania, napisy DVB i HbbTV (telewizja hybrydowa).

W tym czasie mogą wystąpić także krótkie (kilkusekundowe) przerwy w emisji kanałów TVP. Na multipleksie trzecim (MUX-3) znajdują się: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP INFO HD.
 

Telewizja Polska informuje również, że w związku z koniecznością dokonania przez EmiTel dodatkowych przeglądów urządzeń w nocy z 1 na 2 lutego w godzinach 01.00 - 6.00 mogą wystąpić krótkie zakłócenia w odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO HD, TVP Kultura, TVP Historia i TVP Rozrywka.

źródło: TVP
TVP: prace serwisowe przy stacji czołowej MUX-3

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-02-22
18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice
20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
2019-02-23
15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa
20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
2019-02-24
15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock
18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:35
Ojciec Mateusz 17
21:30
Sprawa dla reportera
22:25
Magazyn śledczy Anity Gargas
23:00
Magazyn kryminalny 997
23:50
Ocaleni
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:45
The Good Doctor 2
21:40
Mickey Niebieskie Oko
23:20
Na sygnale
23:55
Eve i Alex
Polsat
20:10
Słaba płeć?
22:20
Ślad
23:20
88 minut
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 17
22:30
Tammy