Otwarte okno CANAL+ Discovery dla abonentów nc+

Otwarte okno CANAL+ Discovery dla abonentów nc+CANAL+ DISCOVERY - pierwszy w Polsce dokumentalny kanał premium, tworzony we współpracy i pod wspólną nazwą przez dwie renomowane marki telewizyjne: CANAL+ i Discovery Network - obchodzi w maju pierwszą rocznicę swojej działalności. Z tej okazji stacja przygotowała urodzinowy program specjalny, który wszyscy abonenci nc+ będą mogli oglądać w weekend 7-8 maja w odkodowanym paśmie.

Z okazji pierwszych urodzin stacji nc+ przygotowało niespodziankę programową. W weekend 7-8 maja wszyscy abonenci platformy będą mogli obejrzeć CANAL+ DISCOVERY w tzw. "oknie otwartym", czyli w paśmie odkodowanym. Hitem ramówki będzie przedpremierowa emisja autorskiej produkcji stacji "Elita bodyguardów" w sobotę o 20:10.

- "Elita bodyguardów" to nasza najnowsza produkcja, ukazująca fascynujący świat tych, którzy chronią ludzi i miejsca o najwyższym stopniu zagrożenia. Oprócz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, broni, pojazdów opancerzonych i zaawansowanych środków komunikacji, muszą oni także mieć mistrzowskie kwalifikacje w rozmaitych sztukach walki i przetrwania. Świat zna tylko kilka takich miejsc, w których doskonalą swoje umiejętności doświadczeni bodyguardzi. Jednym z nich jest Europejska Agencja Ochrony pod Poznaniem. Jej absolwenci należą do światowej elity. Nasze kamery towarzyszyły im m.in. w Iraku, Paragwaju, Brazylii, na Cyprze i na Sri Lance. Krótko mówiąc, będą to dosyć mocne historie o słabo znanej w Polsce profesji - mówi Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych nc+
 

To nie jedyna atrakcja weekendu. W ramówce stacja zaplanowała wiele własnych, polskich produkcji, w tym te najnowsze, tuż po premierze, m.in.: "Polska filmowa"- pokazująca miejsca, w których nagrywane były najsłynniejsze polskie filmy; "Niezapomniane lata 90." - przywołujące okres kultowy dla dzisiejszych 30-latków, "Mikroprzygoda" - propozycja dla tych, którzy mają dosyć miasta, dobija ich rutyna, a brak im czasu na wypoczynek i wiele innych.

CANAL+ DISCOVERY nadaje od 11 maja 2015. Jest pierwszym dokumentalnym kanałem premium - wszystkie filmy i programy na antenie stacji to najnowszy kontent, nigdy wcześniej nie pokazywany w polskiej telewizji. W ciągu pierwszego roku działalności stacja wyemitowała 460 godzin programów premierowych, w tym 74 godziny własnych polskich produkcji, na które składa się 9 serii dokumentalnych.

źródło: nc+

Pozostałe informacje


Komentarze ():