Telezakupy Mango z nowym logo (foto) 5.00/52
Telezakupy Mango z nowym logo (foto)

Telezakupy Mango z nowym logo (foto)Mango, wiodący 24-godzinny kanał telezakupowy w Polsce i uznana marka na rynku e-commerce i zakupów na odległość, zmienia swoje logo. Nowy logotyp opiera się na silnej świadomości i wysokiej rozpoznawalności marki Mango, a jednocześnie toruje jej drogę do wdrożenia nowoczesnych rozwiązań i obecności w wielu kanałach sprzedaży, odzwierciedlając tym samym obserwowane zmiany w potrzebach i zwyczajach zakupowych konsumentów.
Nowy, atrakcyjny projekt logo ma wskazywać na większą otwartość i komunikatywność marki, a także lepiej oddawać jej dynamikę. Ma również na celu podkreślić znaczenie zmian przeprowadzonych w ostatnim czasie w ofercie produktowej Mango, w tym w szczególności znacznego poszerzenia asortymentu i ukierunkowania go na produkty wysokiej jakości, a także rozwoju wielu innowacyjnych kanałów dystrybucji i silnego rozwoju e-commerce w firmie.

Lars Buschbom, Prezes Zarządu Mango Media powiedział: "Bardzo się cieszymy, mogąc zaprezentować nowe logo firmy Mango. W trakcie swojej 26-letniej historii Mango stało się w Polsce marką pierwszego wyboru dla osób zainteresowanych łatwymi, szybkimi i wygodnymi telezakupami. Po latach, wobec coraz bogatszej oferty asortymentowej i dynamicznego wzrostu e-commerce odczuwaliśmy potrzebę aktualizacji i uspójnienia wizerunku marki. Spodziewamy się, że odświeżone logo i identyfikacja wizualna przyczynią się do dalszego wzmocnienia reputacji Mango jako nowoczesnego, wiarygodnego i przyjaznego sprzedawcy."

Zmiana logotypu marki Mango objęła styl, czcionkę, kolor, kształt i projekt ogólny znaku. Nowa wersja logo zawiera czytelniejszą czcionkę, łagodniejsze kolory, symbol graficzny i linię nadającą całości większą przejrzystość i stabilność. W efekcie ewolucji logotypu powstał znak, który bazuje na dużej rozpoznawalności marki, zachowując jej unikalny charakter i kluczowe skojarzenia z nią związane (doświadczenie, dostępność, zaufanie), a jednocześnie zyskuje nowy aspekt świeżości, nowoczesności i przyjazności.
 


Nowe logo zaprojektował brand coach Juergen Castner oraz zespół projektowy z firmy Sellery Advertising Forces Network GmbH.

Juergen Castner, brand coach w Sellery Advertising Forces Network GmbH powiedział: "Modernizacja wizerunku tak powszechnie znanej i ugruntowanej marki medialnej była dla nas ekscytującym i wspaniałym zadaniem. Chcieliśmy przede wszystkim zachować wyjątkowość Mango, starając się jednocześnie wyjść z czystym, otwartym i charakterystycznym projektem, który byłby zorientowany na przyszłość i spełniał oczekiwania wymagających konsumentów funkcjonujących w bardzo dynamicznym otoczeniu rynkowym. Wierzę, że nowe logo otworzy przed Mango drzwi do przyszłości. "

Nowa identyfikacja wizualna zostanie wdrożona we wszystkich kanałach sprzedaży Mango (telewizjia, e-commerce, m-commerce, detal), materiałach i nośnikach komunikacji marketingowej.

Mango to najpopularniejszy polski kanał telezakupowy, oferujący szeroki asortyment starannie dobranych, innowacyjnych produktów z najlepszą relacją jakości do ceny. Dociera do ponad 9 milionów abonentów sieci kablowych i platform satelitarnych, przyciąga stale rosnącą liczbę internautów (obecnie około 1 miliona miesięcznie) i posiada kilkaset tysięcy aktywnych klientów. Bogata oferta produktowa Mango obejmuje wyposażenie domu, urządzenia kuchenne, artykuły wnętrzarskie, meble, sprzęt fitness, kosmetyki, produkty do pielęgnacji i in. TVN S.A. posiada 100% udziałów w Mango-Media Sp. z o.o.

źródło: TVN

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-08-19
15:30 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce
2017-08-20
15:30 Wisła Płock - Legia Warszawa
18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Mistrzostwa Europy WKKW w Strzegomiu
20:10
Pogoda
20:20
Winnetou i tajemnica srebrnego jeziora
22:05
Szklanką po łapkach
23:40
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
TVP 2
20:05
The Best of Latający Klub 2
21:25
07 zgłoś się
23:05
Chłopaki też płaczą
Polsat
20:05
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017
23:30
Stand-up
TVN
23:55
Wydział pościgowy