´╗┐
´╗┐
Gdzie ogląda´┐Ż mecz Wis│a P│ock - Radomiak Radom? transmisja na ´┐Żywo w telewizji, live (parametry) - artyku´┐Ż na SATELLITE Charts Gdzie zobaczy´┐Ż mecz Wis│a P│ock - Radomiak Radom? transmisja na ´┐Żywo w telewizji (parametry)
2023-04-02, JL

Gdzie zobaczy´┐Ż mecz Wis│a P│ock - Radomiak Radom? transmisja na ´┐Żywo w telewizji (parametry) - artyku´┐Ż na SATELLITE Charts (www.sat-charts.eu)
Jakie kana´┐Ży poka´┐Żą 2023-04-02 transmisję z meczu T-Mobile Ekstraklasy Wis│a P│ock - Radomiak Radom? Sprawdź, gdzie b´┐Żdzie transmisja na ´┐Żywo w Polsce i zagranicą!
W niedziel´┐Ż (2023-04-02) Wis│a P│ock podejmie .

Spotkanie rozpocznie si´┐Ż o godzinie 12:30. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w P│ocku.2023-04-02

Wis│a P│ock - Radomiak Radom - start: 12:30 CET

KANA´┐ŻY SATELITARNE TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

Canal+ Sport Polska HD (nc+)


oprac. sat-charts.eu
źr´┐Żd´┐Żo: sat-charts.eu / mecze.xn24.eu


Przeczytaj r├│wnie┼╝:
* Gdzie obejrzeć finał Eurowizji 2023 z Liverpoolu? Eurowizja na żywo, gdzie zobaczyć transmisję w telewizji (parametry)
* Gdzie obejrzeć drugi półfinał Eurowizji 2023 z Liverpoolu? Eurowizja na żywo, gdzie zobaczyć transmisję w telewizji (parametry)
* Gdzie obejrzeć pierwszy półfinał Eurowizji 2023 z Liverpoolu? Eurowizja na żywo, gdzie zobaczyć transmisję w telewizji (parametry)
* ┼╗yczenia wielkanocne dla Czytelnik├│w
* Bez TVP World z MUX-6
* Cartoonito zamiast Boomerang
* Emitel i GPW razem w pilota┼╝u DAI
* Kolejne kanały BBC z nowym logo
* Zmiany na li┼Ťcie kana┼é├│w w Orange IPTV
Przeczytaj r´┐Żwnie´┐Ż » [zamknij]
Gdzie obejrzeć pierwszy półfinał Eurowizji 2023 z Liverpoolu? Eurowizja na żywo, gdzie zobaczyć transmisję w telewizji (parametry)
Jakie kana┼éy poka┼╝─ů na ┼╝ywo 09.05.2023 I p├│┼éfina┼é Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 z Liverpoolu? Jakie bezp┼éatne stacje dost─Öpne w Polsce pok...
 
Skomentuj
Artyku´┐Ż chroniony prawem autorskim.