Sylwester 2022 w TVP 2. Sylwester Marzeń, kto wystąpi? (wideo)

Sylwester 2022 w TVP 2. Sylwester Marzeń, kto wystąpi? (wideo)
Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20:00 w TVP2.

Podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem wystąpi wielu artystów, a wśród nich jedna z zagranicznych gwiazd, czyli amerykańska grupa Black Eyed Peas - zapowiadają organizatorzy. Kogo jeszcze zobaczymy?

W piątek Telewizja Polska potwierdziła, że Black Eyed Peas będzie gwiazdą sylwestrowej zabawy pod Giewontem, która rozpocznie się o godzinie 20. Muzycy z USA wykonają swoje największe hity, m.in. "Where Is the Love?" i "I Gotta Feeling".

Wspólnie z Sarą James, z którą spotkali się w finale "America's Got Talent", zaśpiewają przebój "Let's Get It Started". Na scenie towarzyszyć im będzie J. Rey Soul, należąca do muzycznej rodziny Black Eyed Peas.

Na Równi Krupowej wystąpią też największe polskie gwiazdy. Wśród nich: Edyta Górniak z synem Allanem Krupą oraz Justyna Steczkowska z synem, Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją "Mike&Laurent". Show przygotowuje również MaRina.


 

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/23 w Zakopanem w TVP. Kto wystąpi?

Nie zabraknie wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej: Sary James, Viki Gabor i Darii. Na scenie pojawią się ponadto: niekwestionowany król disco polo - Zenon Martyniuk z zespołem, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers, Thomas Anders i barwna karawana Don Vasyla. Pokaz DJ-skich umiejętności zaprezentuje formacja Komodo.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz kapela Ciupaga. Wydarzeniem będzie występ ukraińskiej supergwiazdy zespołu Dzidzio.

Nie zawiodą giganci disco. Na Równi Krupowej stawią się: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka. Widzów, jak zapowiadają autorzy, czeka niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie ich w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów.

źródło: TVP
Sylwester 2022 w TVP 2. Sylwester Marzeń, kto wystąpi? (wideo)

Pozostałe informacje


Komentarze ():