Darmowy kanał w Playerze

Darmowy kanał w Playerze
TVN Grupa Discovery odblokowała dostęp do głównej anteny TVN HD w swoim serwisie Player.

Zmiana związana jest z rozpoczęciem Pucharu Świata w skokach narciarskich, do którego TVN Grupa Discovery nabyła prawa. TVN HD dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Playera. Oczywiście przed uruchomieniem kanału należy obejrzeć reklamowy pre-roll. TVN HD udostępniany jest w 5 jakościach: 288p, 352p, 576p, 720p oraz 1080p.W ogólnopolskim kanale TVN widzowie zobaczą dwa konkursy indywidualne zaplanowane na sobotę i niedzielę. Inny kanał TVN Grupy Discovery, Eurosport 1, pokaże dodatkowo piątkowe kwalifikacje, a niedzielne kwalifikacje dostępną będą na żywo wyłącznie w serwisie player.pl. Rywalizację najlepszych skoczków świata, wśród których zobaczymy reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego, Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Andrzeja Stękałę, Klemensa Murańkę i Jakuba Wolnego, skomentuje w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze duet Marek Rudziński i Igor Błachut.
 

Przez cały weekend transmisjom towarzyszyć będą studia - w TVN prowadzone przez Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego, a w Eurosporcie 1 przez Pawła Kuwika w piątek i Michała Korościela w sobotę i niedzielę. Wśród gości znajdą się znakomici eksperci i ekspertki: jedna z najlepszych polskich skoczkiń Kamila Karpiel, byli skoczkowie Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, a także Adam Małysz, dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego oraz muzyk i miłośnik skoków narciarskich Sebastian Karpiel-Bułecka. W studiach na obu antenach pojawią się również relacje i wywiady prosto z Niżnego Tagiłu przygotowane przez Kacpra Merka. W serwisie player.pl studia Eurosportu nie będą przerywane reklamami.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane będą w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, w tym z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open.

źródło: sat-charts.eu / TVN Grupa Discovery
Darmowy kanał w Playerze

Pozostałe informacje


Komentarze ():