Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 San Marino - Polska? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 San Marino - Polska? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 05.09.2021 transmisję z meczu eliminacyjnego FIFA World Cup 2022 San Marino vs Polska? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja!

Po marcowych starciach z Węgrami (3:3), Andorą (3:0) oraz Anglią (1:2) reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy przystąpi ponownie do gry w eliminacjach mistrzostw świata. W pierwszej kolejce zmierzyła się z Albanią na PGE Narodowym. Tym samym podtrzymała passę meczów bez porażki w meczu o punkty, która trwa od 26 marca 2013 roku, czyli... starcia z San Marino w kwalifikacjach do mundialu w Brazylii (mecz wygrany przez Polaków 5:0).

Osiem lat po tamtym meczu biało-czerwoni znów zagrają z ekipą z San Marino. We wrześniu 2013 roku Polacy prowadzeni przez Waldemara Fornalika wygrali starcie w el. MŚ 2014, ale jednocześnie stracili jedynego gola w historii spotkań przeciwko Sanmaryńczykom. Strzelił go wówczas Alessandro della Valle.

Do tej pory polscy piłkarze zmierzyli się ośmiokrotnie z reprezentacją San Marino. Pierwszy mecz miał miejsce w kwietniu 1993 roku, kiedy to przy upalnej pogodzie w Łodzi reprezentacja Andrzeja Strejlaua wygrała zaledwie 1:0 po golu Jana Furtoka... strzelonym ręką, co umknęło uwadze sędziego.

Gdzie obejrzeć w Polsce?

W Polsce transmisję z meczu San Marino vs Polska pokażą kanały TVP 1 HD i TVP Sport dostępne w bezpłatnej ofercie naziemnej telewizji cyfrowej.

Dodatkowo transmisja dostępna będzie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Stream.

Szczegóły transmisji w TVP:

Kiedy: niedziela, 5 września o godzinie 20:45
Transmisja: od 20:05 w TVP 2, wcześniej od 19:05 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV; w TVP Sport studio w przerwie i po meczu; mecz od 20:35 w TVP 2
Kto skomentuje: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
Prowadzący studio: Jacek Kurowski
Ekspert: Jakub Wawrzyniak
Reporterzy: Mariusz Jankowski, Radosław Przybysz

 05.09.2021

San Marino - Polska - start: 20:45 CET

KANAŁY SATELITARNE TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- beIN Sports MENA English 3 HDTSHQcTk}YTzXAwgf
- beIN Sports MENA Premium 1 HDbOST@q{YTyW`\uzE
- C More Fotboll HDzaGBtedj~wFetyP]
- Cosmote Sport 7 HDD_AfEBZOyO]pUOy@
- RTK 1 KosowotRw_kpKGtngGtedq
- RTSH 1 Albania HD|xSeK^wRloQMjehM
- SportKlub 6 HD}jm\JFcK{wmTXzwy
- SuperSport 2 HD AlbaniaYcbauOuqrzFzoPZA
- TVP 2 HD (FTA DVB-T MUX-3)
- TVP Sport HD (FTA DVB-T MUX-3 / POLSKIE PLATFORMY!) VH[n_o@UBXqhcIvG

oprac. sat-charts.eu
źródło: własne / Liveonsat / TVP

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 San Marino - Polska? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():