Warner TV zamiast TNT na jesieni

Warner TV zamiast TNT na jesieni
TNT, kanał należacy do WarnerMedia, 23 października 2021 roku zostanie na polskim rynku zastąpiony przez Warner TV.

23 października Warner TV oficjalnie zagości w Polsce. Z uwagi na proces rebrandingu, który odbywa się w skali europejskiej, kanał TNT otrzyma nową nazwę i oprawę graficzną. Stacja należąca do WarnerMedia zaoferuje widzom emisję treści premium, blockbusterów oraz nagradzanych na całym świecie seriali, zapewniając zróżnicowaną i niesamowitą rozrywkę.

Użycie nazwy Warner Bros., która posiada swoją wyjątkową historię, popularne na całym świecie produkcje i wysokiej jakości narrację, również doprowadzi do zwiększenia świadomości marki.
 

Marka Warner TV została już przyjęta we Francji, a nazwy kanałów TNT będą stopniowo zmieniane także w innych krajach europejskich.

- Tej jesieni TNT zmieni nazwę na Warner TV. Polska to dla nas istotny rynek ? biorąc pod uwagę, że Warner Bros jest znaną i lubianą marką, jesteśmy przekonani, że Warner TV zaoferuje naszym fanom z tego kraju wyjątkowe doświadczenie, dzięki uznanym i nagradzanym filmom oraz serialom - mówi Hannes Heyelmann, Head of Programming w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce w WarnerMedia.

źródło: WarnerMedia
Warner TV zamiast TNT na jesieni

Pozostałe informacje


Komentarze ():