nPVR w ofercie Cyfrowego Polsatu

nPVR w ofercie Cyfrowego PolsatuOd czerwca w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV będzie dostępna usługa nagrywania w chmurze - nPVR, która pozwoli na przechowywanie nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Cyfrowy Polsat od lat konsekwentnie rozwija swoje usługi i stawia na innowacyjne rozwiązania. Uzupełnieniem nowoczesnych funkcji TimeShift, reStart, CatchUp jest zupełnie nowa usługa nPVR, umożliwiająca nagrywanie bez konieczności posiadania dysku twardego.

Można z niej skorzystać na dekoderach satelitarnych EVOBOX HD i EVOBOX LITE oraz EVOBOX IP w telewizji kablowej IPTV, a klient otrzymuje dostęp do przestrzeni, która pozwoli mu pomieścić nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Dzięki temu rozwiązaniu, na wybranych kanałach, można nagrywać trwający program oraz planować nagrania w przyszłości z poziomu przewodnika TV (EPG). Nagrywanie odbywa się w chmurze, bez konieczności wykorzystywania fizycznych nośników takich jak twardy dysk czy pendrive.
 

Oferowana przez Cyfrowy Polsat nowa usługa nPVR dostępna jest w dwóch wariantach:

START: umożliwiającym przechowywanie do 100 godzin nagrań przez 30 dni.
- W pakietach M i L dostepny bez dodatkowych opłat, a w pakiecie S – w cenie 5 zł miesięczne.

MAX: umożliwiającym przechowywanie do 1500 godzin nagrań przez 120 dni, w cenie 15 zł miesięcznie.

Nowoczesne funkcje dostępne w dekoderach Cyfrowego Polsatu to wygoda i swoboda korzystania z telewizji. Klienci od dłuższego czasu mogą korzystać z opcji TimeShift, reStart i CatchUP, które wymagają jedynie podłączenia dekodera do Internetu. Sprawiają, że telewizja staje się jeszcze bardziej elastyczna:

TimeShift - daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, co pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu w sytuacji, gdy musimy przerwać oglądanie albo coś przeoczyliśmy.

reStart - pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy. To także bardzo użyteczna funkcja w momencie, gdy przełączając kanały, trafimy na coś interesującego, a program już trwa.

CatchUP - umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania. Funkcja jest idealna na momenty, gdy emitowane są dwa lub trzy interesujące programy jednocześnie. Wtedy, jeśli są dostępne w opcji CatchUP, możemy do nich wrócić w bardziej dogodnym momencie. Cyfrowy Polsat stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy od telewizji oczekują wciąż więcej. Oferuje nie tylko bogaty wybór programów telewizyjnych, nowoczesne dekodery, ale również dostęp do serwisów online takich jak Cyfrowy Polsat GO i HBO GO czy usług dodatkowych, np. PPV, Multiroom czy aplikacja Muzo.Pro (radio internetowe).

Dostępna od dziś usługa nPVR dodatkowo uatrakcyjnia wprowadzoną niespełna rok temu nową pakietyzację telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, w ramach której dostępne są 3 wygodne pakiety podstawowe: S za 20 zł/mies., M za 30 zł/mies. i L za 60 zł.mies., które można swobodnie łączyć z dodatkowymi pakietami tematycznymi, zgodnie z zainteresowaniami: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO+HBO GO, FilmBox, Cinemax, Dla dzieci, Dla dorosłych i VOD.

źródło: Cyfrowy Polsat
nPVR w ofercie Cyfrowego Polsatu

Pozostałe informacje


Komentarze ():