Sylwester 2019 w TVN. Warszawa Stolica Sylwestra. Kto wystąpi?

Sylwester 2019 w TVN. Warszawa Stolica Sylwestra. Kto wystąpi?Przygotowania do Sylwestra TVN są już na ostatniej prostej. We wtorek na futurystycznej scenie na placu Bankowym w Warszawie wystąpi plejada gwiazd.

- Dla każdego coś miłego. Na pewno będzie bardzo dynamicznie, tanecznie i pozytywnie - zapewniała Gabi Drzewiecka, która poprowadzi sylwestrową imprezę. - Będzie też mała niespodzianka muzyczna, zaskoczenie - zdradziła Natalia Szroeder, która wystąpi na scenie TVN.

Tegoroczna impreza sylwestrowa organizowana przez urząd miasta i telewizję TVN odbędzie się ponownie na placu Bankowym w Warszawie. Na widzów czeka pięć godzin zabawy. Transmisja na antenie TVN rozpocznie się o godzinie 19.45.

Na futurystycznej scenie wystąpią: Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Edyta Górniak, Aleksandra Gintrowska, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Ania Karwan, Ewelina Lisowska, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Baranovski, Grzegorz Hyży, Liber i Sławek Uniatowski.
 

"Będzie mała niespodzianka muzyczna, zaskoczenie"

Natalia Szroeder byłą w niedzielę gościem "Wstajesz i weekend" w TVN24. - Już nie mogę się doczekać. Przygotowaliśmy wyjątkowe aranżacje utworów, które być może państwo znają, ale to są wersje, których jeszcze nigdzie nie było. Zrobiliśmy je specjalnie pod to wydarzenie - mówiła piosenkarka.

- Będą moje piosenki, które bardzo lubię śpiewać i śpiewam na koncertach, ale będzie też mała niespodzianka muzyczna, zaskoczenie - zdradziła.

"Dla każdego coś miłego" Gabi Drzewiecka, która poprowadzi sylwestrową imprezę, powiedziała, że "będą przygotowane wielkie światowe przeboje, które wszyscy znają i będą też piosenki tych artystów, którzy wystąpią". - Dla każdego coś miłego. Na pewno będzie bardzo dynamicznie, tanecznie i pozytywnie - zapewniła.

źródło: TVN24
Sylwester 2019 w TVN. Warszawa Stolica Sylwestra. Kto wystąpi?

Pozostałe informacje


Komentarze ():