Program dnia dla kanału
Disney XD
na dzień
2017-05-24


2017-05-232017-05-242017-05-25
06:00
Strange Hill High
06:25
Timon i Pumba 2
06:55
11
07:25
Prawo Milo Murphy'ego
07:40
Pokémon seria: XY
08:10
Główka pracuje
08:35
Supa Strikas 3
09:30
Wodogrzmoty Małe
10:25
Atomowy Pacyn
11:10
Fineasz i Ferb 4
12:10
Atomowy Pacyn
13:10
Główka pracuje
13:40
Supa Strikas 3
14:10
11
14:40
Z kopyta
15:05
Wkręceni - nakręceni
15:35
Prawo Milo Murphy'ego
16:00
Timon i Pumba 2
16:30
Fineasz i Ferb
17:00
Myszka Miki 3
17:05
Szczury laboratoryjne 2
17:35
Star Butterfly kontra siły zła 2
18:05
Dzieciak kontra kot 2
18:20
Star Wars: Przygody Freemakerów
18:50
Strażnicy galaktyki
19:20
11
19:50
Z kopyta
20:20
Główka pracuje
20:50
Wodogrzmoty Małe
21:20
Star Butterfly kontra siły zła
21:50
Star Wars: Rebelianci 2
22:15
Misja Lanfeusta
22:40
Szczeżujski
23:05
Randy Cunningham: nastoletni ninja
23:25
Randy Cunningham: nastoletni ninja 2
23:50
Duch i nas dwóch
00:15
Duch i nas dwóch
00:40
Misja Lanfeusta
01:05
Szczeżujski
01:30
Randy Cunningham: nastoletni ninja 2
01:50
Duch i nas dwóch
02:15
Misja Lanfeusta
02:35
Szczeżujski
03:00
Randy Cunningham: nastoletni ninja 2
03:20
Duch i nas dwóch
03:45
Misja Lanfeusta
04:05
Strange Hill High
04:30
Szczeżujski
04:50
Randy Cunningham: nastoletni ninja 2
05:15
Duch i nas dwóch
05:35
Misja Lanfeusta
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
2017-05-24
20:45 Ajax Amsterdam - Manchester United
 
Liga Mistrzów w TV
 
Ekstraklasa w TV
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Sport
20:10
Pogoda
20:15
AFC Ajax - Manchester United
20:35
AFC Ajax - Manchester United
23:05
Magazyn ¶ledczy Anity Gargas
23:40
Nowe imperium Putina
TVP 2
20:05
Barwy szczę¶cia
20:40
Na dobre i na złe
21:40
O mnie się nie martw - wizytówka
21:45
Na sygnale
22:25
American Pie
Polsat
20:05
Duże dzieci
22:15
Wieczny student III
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kobieta-kot
23:45
Operacja Dunaj