Program dnia dla kanału
Kuchnia+
na dzień
2017-10-19


2017-10-182017-10-192017-10-20
06:00
Jakubiak w sezonie 3
06:30
Ugotuj mi mamo! 2
07:00
David w Europie 3
07:30
Telesprzedaż
08:00
Jakubiak - z miłości do lokalności 3
08:30
Desery Dekera
09:00
Czy na pewno umiesz gotować?
09:30
Telesprzedaż
10:30
30 minut Jamiego
11:00
30 minut Jamiego
11:30
Telesprzedaż
12:30
Jamie Oliver - przecukrzeni
13:30
Jamie & Jimmy's Food Fight Club 3
14:20
cook news
14:30
Restauracja "Ikarus". Kalejdoskop smaków
15:00
ABC GOTOWANIA 3
15:30
Jakubiak lokalnie 4
16:00
Street Food w Tajlandii
16:30
Świat według Chucka
17:00
30 minut Jamiego
17:30
30 minut Jamiego
18:00
Francuskie wędrówki Julie
19:00
Top Chef 11
19:55
Mała improwizacja
20:05
Anthony Bourdain - miejsca nieznane 6
21:00
Jakubiak - z miłości do lokalności 3
21:30
Desery Dekera
22:00
365 obiadów Mariety Mareckiej 3
22:30
Zielona rewolucja Marty Dymek 5
23:00
Ainsley rozgryza światowy street food
23:50
Globe-Cooker kuchnia w pigułce
00:50
Globe-Cooker kuchnia w pigułce
01:10
Anthony Bourdain - miejsca nieznane 6
02:00
Jakubiak rodzinnie 2
02:30
Basia Ritz. Kuchnia z sercem
03:00
Desery Dekera
03:30
Koszer macher
04:00
Ugotuj mi mamo! 2
04:30
ABC GOTOWANIA 5
05:00
Zielona rewolucja Marty Dymek 2
05:30
W głowie szefa kuchni 3
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-10-20
18:00 KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:25
Ojciec Mateusz
21:20
Sprawa dla reportera
22:20
Warto rozmawiać
23:30
Mumia Lenina - obiekt specjalny w sercu Rosji
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:40
Pierwsza randka
21:40
Miasto skarbów
22:40
Małżeństwa z przymusu
23:40
W szponach korupcji
Polsat
20:05
Nasz nowy dom
21:10
Przyjaciółki 10
22:15
Zdrady
23:25
Ścigana
TVN
20:10
Doradca smaku
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 16
22:30
Kiler-ów 2-óch