Program dnia dla kanału
Disney Channel
na dzień
2017-01-20


2017-01-192017-01-202017-01-21
06:00
Brenda i pan Whiskers
06:25
Star Darlings: Życzenia do spełnienia
06:30
Lolirock 2
06:55
Cracke
07:00
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
07:25
Sunny Bunnies
07:30
7K 2
07:45
Falsyfikot
08:00
Elena z Avaloru
08:25
Frozen Northern Lights
08:30
Lilo i Stitch
09:00
Bizaardvark
09:25
Obóz Kikiwaka
09:50
Cracke
09:55
Jessie 3
10:25
Rodzinka od ¶rodka
10:55
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
11:20
Sunny Bunnies
11:25
Falsyfikot
11:55
Elena z Avaloru
12:25
7K
12:40
Fineasz i Ferb 3
12:55
Star Darlings: Życzenia do spełnienia
13:00
Lolirock 2
13:30
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
14:00
Sunny Bunnies
14:05
Soy Luna
15:00
Elena z Avaloru
15:30
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
16:00
Falsyfikot
16:30
Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
16:55
Cracke
17:00
7K 2
17:15
Era Ronków
17:25
Frozen Northern Lights
17:30
Disney. Niezwykłe przygody wróżek
18:00
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
18:30
Elena z Avaloru
19:00
Wodogrzmoty Małe 2
19:30
Metamorfoza
21:30
Liv i Maddie 3
22:00
Bizaardvark
22:30
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
23:00
Alex i spółka 2
23:25
Kroniki Evermoor
23:50
7K
00:00
Lolirock
00:25
Alex i spółka 2
00:50
Lolirock
01:15
W.I.T.C.H. 2
01:40
Mój kumpel duch 2
02:05
Alex i spółka 2
02:30
Lolirock
02:55
W.I.T.C.H. 2
03:20
Mój kumpel duch 2
03:45
Do dzwonka
03:55
Alex i spółka 2
04:20
Lolirock
04:45
W.I.T.C.H. 2
05:10
Mój kumpel duch 2
05:35
Do dzwonka
05:45
Do dzwonka
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-01-20
18:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice
2017-01-21
18:00 Legia Warszawa - Arka Gdynia
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Sport
20:20
Pogoda
20:30
Wiktoria
21:50
Ben Hur
23:35
Wygnani do raju
TVP 2
20:05
Barwy szczę¶cia
20:40
80 milionów
22:35
Mów mi mistrzu
23:30
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 14
Polsat
20:10
Garfield II
21:55
Obcy kontra Predator II
23:55
Wielka draka w chińskiej dzielnicy
TVN
20:00
Harry Potter i Zakon Feniksa
22:55
Teoria spisku