Program dnia dla kanału
TVP Info
na dzień
2019-04-25


2019-04-242019-04-252019-04-26
06:05
Zaklinacze koni
07:00
Przerwa w nadawaniu
09:05
U wybrzeży Nowej Zelandii 2
10:10
Szkoła z zawodem
10:25
Pogoda
10:30
Co niesie dzień
10:45
Afryka od kuchni
11:20
Wszystko dla pań 1
12:20
Szlakiem miejsc niezwykłych
12:30
Przerwa w nadawaniu
13:00
Kryminalna siódemka
13:15
Co niesie dzień
13:35
Agrobiznes
13:50
Agropogoda
14:00
Przerwa w nadawaniu
15:05
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem 1
16:00
Telekurier
16:25
Pogoda
16:30
Kryminalna siódemka
16:45
Dziennik regionów
17:00
Astronarium
17:30
Przerwa w nadawaniu
20:00
Z Andrusem po Galicji
20:30
Rok w ogrodzie
21:00
Przerwa w nadawaniu
21:35
Twój wybór
22:00
Dziennik regionów
22:20
Echa dnia
22:40
Pogoda
22:45
Kryminalna siódemka
23:00
Alarm!
23:20
Telekurier
23:45
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem 1
00:40
Domek już z adresem
01:00
Astronarium
01:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem 1
02:35
Szkoła z zawodem
02:55
Kryminalna siódemka
03:15
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
03:45
Echa dnia
04:05
Agrobiznes
04:25
Pogoda
04:30
Dziennik regionów
05:00
Telekurier
05:30
Afryka od kuchni
05:55
Przerwa w nadawaniu
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:35
Ojciec Mateusz 21
21:30
Sprawa dla reportera
22:20
Magazyn ¶ledczy Anity Gargas
23:00
Magazyn kryminalny 997
23:50
Ocaleni
TVP 2
20:10
Barwy szczę¶cia
20:45
Dance Dance Dance
21:55
Dance Dance Dance
22:50
Dance Dance Dance
23:20
Big Music Quiz
Polsat
20:05
Nasz nowy dom
21:10
Przyjaciółki 13
22:15
¦lad 2
23:30
Szkoła uwodzenia II
TVN
20:10
Doradca smaku 10
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 19
22:35
Last Minute