Program dnia dla kanału
TVP Polonia
na dzień
2018-12-13


2018-12-122018-12-132018-12-14
06:05
Czas honoru
07:00
Las bliżej nas 2
07:30
Zwierzaki Czytaki
07:45
Żubr Pompik
07:55
Pytanie na śniadanie
11:00
Polonia 24
11:25
Rozmowa Polonii
11:40
Halo Polonia
12:25
Krótka historia
12:35
Wiadomości
12:50
Wilnoteka
13:10
Barwy szczęścia
13:45
M jak miłość
14:40
Londyńczycy
15:30
Pod Tatrami
15:45
Wiadomości
15:55
Korona królów
16:25
Jak to działa?
16:55
Zwierzaki Czytaki
17:10
Żubr Pompik
17:20
Krótka historia
17:30
Teleexpress
17:55
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
18:25
Racja stanu
18:55
Barwy szczęścia
19:25
Wschód
19:45
Mały pingwin Pik-Pok
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
Uwikłani
21:45
Polonia 24
22:05
Rozmowa Polonii
22:20
Halo Polonia
23:10
Potomkowie zesłańców w Gruzji
23:40
Magazyn śledczy Anity Gargas
00:15
Korona królów
00:45
Wiadomości
01:20
Zwierzaki Czytaki
01:35
Żubr Pompik
01:45
Mały pingwin Pik-Pok
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
Uwikłani
03:20
Krótka historia
03:30
Barwy szczęścia
04:05
Polonia 24
04:25
Rozmowa Polonii
04:40
Halo Polonia
05:25
Racja stanu
05:50
Działo się w Krakowie
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2018-12-14
18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków
20:30 Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
2018-12-15
15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin
18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:35
Ojciec Mateusz 16
21:30
Sprawa dla reportera
22:20
Magazyn śledczy Anity Gargas
23:00
Magazyn kryminalny 997
23:50
Ocaleni
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:45
Doktor Foster 2
21:50
Rodziny się nie wybiera
23:40
Na sygnale
Polsat
20:10
Zmierzch
22:50
Grace księżna Monako
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 16
22:35
Mój biegun