Program dnia dla kanału
TVP Polonia
na dzień
2018-10-24


2018-10-232018-10-242018-10-25
06:10
Czas honoru
07:00
O Niepodległej...
07:25
Baw się słowami 4
07:35
Baw się słowami 4
07:55
Pytanie na śniadanie
11:00
Polonia 24
11:25
Rozmowa Polonii
11:40
Halo Polonia
12:25
Krótka historia
12:35
Wiadomości
12:50
Kierunek Zachód
13:10
Barwy szczęścia
13:45
O mnie się nie martw 8
14:40
Lwów pod okupacją
15:45
Wiadomości
15:55
Korona królów
16:25
Astronarium
16:55
Baw się słowami 4
17:05
Baw się słowami 4
17:20
Krótka historia
17:30
Teleexpress
17:55
Pojedynki stulecia
18:25
Karty historii
18:55
Barwy szczęścia
19:25
Wilnoteka
19:45
Podróże do bajek
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
Za marzenia
21:35
Ojcowie niepodległości
21:45
Polonia 24
22:05
Rozmowa Polonii
22:20
Halo Polonia
23:10
Lwów pod okupacją
00:15
Korona królów
00:45
Wiadomości
01:20
Baw się słowami 4
01:30
Baw się słowami 4
01:45
Podróże do bajek
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
Za marzenia
03:20
Krótka historia
03:30
Barwy szczęścia
04:00
Ojcowie niepodległości
04:05
Polonia 24
04:25
Rozmowa Polonii
04:40
Halo Polonia
05:25
Kustoszka Somosierry
05:50
Działo się w Krakowie
05:55
Gramy Pl
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
2018-10-24
18:55 Club Brugge - AS Monaco
18:55 PSV Eindhoven - Tottenham
21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan
21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt
21:00 Galatasaray - Schalke 04
21:00 Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad
21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto
21:00 Paris Saint Germain - SSC Napoli
 
Ekstraklasa w TV
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:20
Sport
20:25
Leśniczówka
20:55
FC Barcelona - Inter Mediolan
22:55
Liga Mistrzów UEFA
TVP 2
20:05
Barwy szczęścia
20:35
Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"
20:50
Na dobre i na złe
21:50
Na sygnale
22:30
Przypadkowy mąż
Polsat
20:00
Świat według Kiepskich
20:30
Śpiewajmy razem. All Together Now
22:05
50 pierwszych randek
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Ameryka Express
23:05
#WszystkoGra