Program dnia dla kanału
TVP Polonia
na dzień
2019-02-18


2019-02-172019-02-182019-02-19
06:20
Żywy Bałtyk
06:45
Polska z Miodkiem
06:55
Zakochaj się w Polsce
07:25
Supełkowe ABC
07:40
Król Maciuś Pierwszy 1
07:55
Pytanie na śniadanie
11:00
Kulturalni PL
12:00
Racja stanu
12:25
Krótka historia
12:35
Wiadomości
12:50
Ocalone
13:10
Barwy szczęścia
13:45
Pensjonat nad rozlewiskiem
14:40
Oczy w oczy
15:10
Alicja Fiodorow
15:45
Wiadomości
15:55
Korona królów
16:25
Żywy Bałtyk
16:55
Supełkowe ABC
17:10
Król Maciuś Pierwszy 1
17:20
Krótka historia
17:30
Teleexpress
17:55
Studio Kultura - niedziela z...
18:40
Pod Tatrami
18:55
Barwy szczęścia
19:25
Nad Niemnem - magazyn Polaków na Białorusi
19:45
Przygód kilka wróbla Ćwirka
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
Doręczyciel
21:45
Polonia 24
22:05
Rozmowa Polonii
22:20
Halo Polonia
23:10
FOCUS on POLAND
23:30
Tajemnice de Revolutionibus
00:30
Korona królów
01:00
Nad Niemnem - magazyn Polaków na Białorusi
01:20
Supełkowe ABC
01:35
Król Maciuś Pierwszy 1
01:45
Przygód kilka wróbla Ćwirka
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
Doręczyciel
03:20
Krótka historia
03:30
Barwy szczęścia
04:05
Polonia 24
04:25
Rozmowa Polonii
04:40
Halo Polonia
05:20
Kapitał polski
05:40
Wolny ekran
05:55
FOCUS on POLAND
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
2019-02-19
21:00 Liverpool FC - Bayern Monachium
21:00 Olympique Lyon - FC Barcelona
2019-02-20
21:00 Atletico Madryt - Juventus Turyn
21:00 Schalke 04 - Manchester City
 
Ekstraklasa w TV
2019-02-18
18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:30
Leśniczówka
21:00
Chory z urojenia
22:55
Sława i chwała
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Kulisy serialu "Barwy szczęścia"
20:55
M jak miłość
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość"
21:55
Rozbite marzenia. 1918-1939
23:05
Godziny grozy
23:55
Sfora
Polsat
20:10
Bogowie Egiptu
22:55
Ślad
23:55
Bad Ass: Twardziele II
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Dług
23:55
Non stop