Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów Olympique Lyon - Zenit Saint Petersburg? transmisja na żywo w telewizji, live (parametry) - artykuł na SATELLITE Charts Gdzie zobaczyć mecz Olympique Lyon - Zenit Saint Petersburg? transmisja na żywo w telewizji (parametry)

2019-09-17, JL

Gdzie zobaczyć mecz Olympique Lyon - Zenit Saint Petersburg? transmisja na żywo w telewizji (parametry) - artykuł na SATELLITE Charts (www.sat-charts.eu)
Jakie kanały pokażą 2019-09-17 transmisję z meczu Ligi Mistrzów Olympique Lyon - Zenit Saint Petersburg? Sprawdź gdzie będzie transmisja na żywo w Polsce i zagranicą!




We wtorek (2019-09-17) Olympique Lyon podejmie drużynę Zenit Saint Petersburg.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:55.



2019-09-17

Olympique Lyon - Zenit Saint Petersburg - start: 18:55 CET

KANAŁY SATELITARNE TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- 5 LIVE IsraelBXfR[slLDPrOAFsf
- Arena Sport 1 HD BiHUZNtCSk~MFE_XJd~
- Arena Sport 1 HD SerbiabXdsNRqM[jwBjEOY
- beIN Sports MENA 6 HDEc|DeS|QR\BFy@Ks
- beIN Sports Turkey 2 HDvaGlANaWi]@goDo}
- Belarus 5 TVve^|VeYbXk|IGwZX
- BT Sport ESPN|NONAFNbBZ{z{uAS
- C More Sport 2 HD Finlandiaa`h?uCds^wGgom}f
- C More Stream FinlandKcGlcrIWk\A[_@Rl
- Cosmote Sport 5 HDY|^pjD|uSQe}FY?e
- Cytavision Sports 2 HDNMGZ?d^Q`e\IPKJk
- DAZN 2 Bar Deutsch HDAKMq]T|K_ODMBkHs
- Digi Sport 2 RumuniaDbwkqFY[SB?eipnD
- Eleven Sports 2 Portugal HDTGSh@z~J\R~wAKZz
- Futbol 2 UkrainaB`Gt\ZAqhHMpiEa{
- IRIB VarzeshaTX{GUVu[D^}E\Xx
- Look Sport RO 1qpxLf}YA|UULtZbe
- M. Liga de Campeones 3K~SPk_XCbWWBuw~{
- MATCH! Nash SportObWJ~cci^PS}UtNj
- MATCH! PremierMzFOlhT[iHMK]rhb
- MATCH! TVrr}FR[^yRiohzT_A
- MAX Sport 2 HD BulgariatgBaL[WUbZO{mXO]
- O2TV Sport 2 Czech@@QZ[MDpRZ@Qusks
- Orange Sport 2 HD SłowacjacLdpU|iyp\YZ|oFm
- Planet Sport 3 HD CroatiaxZE`RvNANeGa@EeY
- Polsat Sport Premium 2 HDRZVfUgRAmdUMDwAe
- RMC Sport 1 HDlt\syrrNiTw]xs^^
- Sky Sport Football ItaliaOjOn]RVXgRY^fgNh
- SportsMax 2 HDCmcoSr`i|}jn_cC}
- Spíler 1 TV{~TwGKu[`OhugpYi
- SuperSport 5 RSA|JtqmAJXU|k_]r`C
- TeleClub Sport LIVEMCumn{nUSLs\p|km
- Telekom Sport RO 3f}wXTCZOvxrY?u[N
- TSN Malta 2 HDSLQ?ta{EkDW~PmkL
- TV3 Sport Daniah]aD]u{vX_ahu}zL
- Varzish Sport HDlWS]@VSZL{_g|`[l
- Viasat Football Sweden?nsSamRcgjIxWR]~
- ViaSport 3 HDNJsx~OlsL|CDLi[E
- Virgin Media Sport Extra 2 HD{Z{h~[C^FZjX_tCs
- Ziggo Sport Select HDFtvB^Uwbx_ec?Uh`

Pozostałe mecze tej kolejki Ligi Mistrzów w TV:

Przerwa w rozgrywkach!


oprac. sat-charts.eu
źródło: sat-charts.eu / mecze.xn24.eu


Przeczytaj również:
* Polo TV, Fokus TV i Superstacja już w HD na satelicie
* Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Euro 2020 Polska - Macedonia Północna? transmisja na żywo, live, gdzie ogl±dać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)
* Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Euro 2020 Łotwa - Polska? transmisja na żywo, live, gdzie ogl±dać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)
* MUX-L3: 5 nowych kanałów na multipleksie
* TVP z technologi± DAI - dynamicznym profilowaniem reklam
* NTL doł±czył do MUX-L4 i MUX-MWE
* TVP Polonia HD od 2020 roku?
* Startuje TVP Kultura HD, zmiany na multipleksach naziemnych
* Trzy kanały EBU Live na 7°E (foto)
Przeczytaj również » [zamknij]
Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Euro 2020 Łotwa - Polska? transmisja na żywo, live, gdzie ogl±dać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)
Jakie kanały pokaż± 10.10.2019 transmisję z meczu eliminacyjnego UEFA Euro 2020 Łotwa - Polska? SprawdĽ gdzie będzie bezpłatna transmisja!...
 
Skomentuj
Artykuł chroniony prawem autorskim.
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-10-21
18:00 Raków Częstochowa - ¦l±sk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:15
Wojenne dziewczyny 3
21:15
Rolnik szuka żony 6
22:15
Matylda
TVP 2
20:05
The Wall. Wygraj marzenia 4
21:00
Muzyka, taniec, zabawa
22:00
Wkręceni w randkę
23:05
Echo serca 2
23:55
W czterech ¶cianach życia
Polsat
20:00
Kabaret na żywo
22:05
W rytmie serca 5
23:05
¦lad 3
TVN
20:00
MasterChef 8
21:30
39 i pół tygodnia
22:35
Saga zmierzch: Przed ¶witem