Channel database

SATELLITE CHARTS - - latest update: with
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
0123456789

6 TER Suisse HD
Eutelsat 9A at 9°E
2019-01-20 00:34:23
Details
6 TER Suisse HD parametry odbioru
6'eren HD
Astra 4A at 4.8°E
2019-01-20 00:08:49
Details
6'eren HD parametry odbioru
61 BFBS Afghanistan
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
61 BFBS Afghanistan parametry odbioru
62 BFBS Cyprus
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
62 BFBS Cyprus parametry odbioru
64 BFBS Germany
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
64 BFBS Germany parametry odbioru
65 BFBS Gurkha Radio
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
65 BFBS Gurkha Radio parametry odbioru
66 BFBS N.Ireland
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
66 BFBS N.Ireland parametry odbioru
67 BFBS UK Bases
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
67 BFBS UK Bases parametry odbioru
6TER
Astra 1KR/1L/1M/1N at 19.2°E
2016-06-09 22:34:29
Details
6TER parametry odbioru
6TER
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2019-01-20 00:52:12
Details
6TER parametry odbioru
6`eren HD
Thor 3/5 & Intelsat 10-02 at 0.8°W
2017-09-30 18:01:07
Details
6`eren HD parametry odbioru
11 / 9421
Polecamy
Lokalizator DVB-T

Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-02-22
18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice
20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
2019-02-23
15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa
20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
2019-02-24
15:30 MiedĽ Legnica - Wisła Płock
18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:10
Alarm!
20:25
Sport
20:35
Ojciec Mateusz 17
21:30
Sprawa dla reportera
22:25
Magazyn ¶ledczy Anity Gargas
23:00
Magazyn kryminalny 997
23:50
Ocaleni
TVP 2
20:10
Barwy szczę¶cia
20:45
The Good Doctor 2
21:40
Mickey Niebieskie Oko
23:20
Na sygnale
23:55
Eve i Alex
Polsat
20:10
Słaba płeć?
22:20
¦lad
23:20
88 minut
TVN
20:10
Doradca smaku 9
20:15
Na Wspólnej
20:55
Milionerzy
21:30
Kuchenne rewolucje 17
22:30
Tammy