Channel database

SATELLITE CHARTS - - latest update: with
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
0123456789

6 TER Suisse HD
Eutelsat 9A at 9°E
2017-10-29 15:11:05
Details
6 TER Suisse HD parametry odbioru
6'eren HD
Astra 4A at 4.8°E
2017-10-29 15:18:22
Details
6'eren HD parametry odbioru
6'eren SD
Astra 4A at 4.8°E
2017-10-29 15:19:17
Details
6'eren SD parametry odbioru
61 BFBS Afghanistan
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
61 BFBS Afghanistan parametry odbioru
62 BFBS Cyprus
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
62 BFBS Cyprus parametry odbioru
64 BFBS Germany
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
64 BFBS Germany parametry odbioru
65 BFBS Gurkha Radio
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
65 BFBS Gurkha Radio parametry odbioru
66 BFBS N.Ireland
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
66 BFBS N.Ireland parametry odbioru
67 BFBS UK Bases
Eutelsat 10A at 10.0°E
2013-11-22 00:30:13
Details
67 BFBS UK Bases parametry odbioru
6TER
Astra 1KR/1L/1M/1N at 19.2°E
2016-06-09 22:34:29
Details
6TER parametry odbioru
6TER
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2017-10-29 14:44:15
Details
6TER parametry odbioru
6TER
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2016-12-23 01:07:01
Details
6TER parametry odbioru
6`eren HD
Thor 3/5 & Intelsat 10-02 at 0.8°W
2017-09-30 18:01:07
Details
6`eren HD parametry odbioru
13 / 9531
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-11-19
15:30 ¦l±sk Wrocław - Arka Gdynia
18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
2017-11-20
18:00 KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Pogoda
20:15
Dziewczyny ze Lwowa
21:10
Rolnik szuka żony 4
22:10
Plan B
TVP 2
20:05
Gra tajemnic
22:15
Uciekinier
Polsat
20:00
W rytmie serca
21:05
Kabaret na żywo
23:05
Bad Ass III
TVN
20:00
MasterChef 6
21:35
Pompeje
23:50
Pretty Woman