Channel database

SATELLITE CHARTS - - latest update: with
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
0123456789

4 EYLUL TV
Turksat 3A/4A at 42°E
2017-04-16 14:16:15
Details
4 EYLUL TV parametry odbioru
4 EYLUL TV
Turksat 3A/4A at 42°E
2017-04-16 14:17:08
Details
4 EYLUL TV parametry odbioru
4270 - PLUS Koszalin
Astra 3B at 23.5°E
2017-10-29 13:51:11
Details
4270 - PLUS Koszalin parametry odbioru
4E
Eutelsat 9A at 9°E
2017-10-29 15:11:19
Details
4E parametry odbioru
4Fun Dance
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2017-10-29 14:34:14
Details
4Fun Dance parametry odbioru
4Fun Gold Hits
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2017-10-29 14:34:14
Details
4Fun Gold Hits parametry odbioru
4Fun.TV
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2017-10-29 14:34:14
Details
4Fun.TV parametry odbioru
4kTV HEVC 50 fps
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D at 13.0°E
2014-06-08 11:27:11
Details
4kTV HEVC 50 fps parametry odbioru
4Music
Astra 2A/2E/2F & Eutelsat 28A at 28.2°E
2013-12-31 17:44:16
Details
4Music parametry odbioru
4News
Astra 1KR/1L/1M/1N at 19.2°E
2017-10-29 16:02:11
Details
4News parametry odbioru
4P_INFO
Amos 3/7 at 4.0°W
2017-05-02 12:48:42
Details
4P_INFO parametry odbioru
4P_INFO
Amos 3/7 at 4.0°W
2017-10-15 23:06:53
Details
4P_INFO parametry odbioru
4P_INFO
Amos 3/7 at 4.0°W
2017-10-29 16:12:44
Details
4P_INFO parametry odbioru
13 / 9531
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-11-19
15:30 ¦l±sk Wrocław - Arka Gdynia
18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
2017-11-20
18:00 KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:05
Pogoda
20:15
Dziewczyny ze Lwowa
21:10
Rolnik szuka żony 4
22:10
Plan B
TVP 2
20:05
Gra tajemnic
22:15
Uciekinier
Polsat
20:00
W rytmie serca
21:05
Kabaret na żywo
23:05
Bad Ass III
TVN
20:00
MasterChef 6
21:35
Pompeje
23:50
Pretty Woman