[Prima HD]
(2017-04-02)|Eutelsat 16A at 16°E:
Prima HD 11094 V 27500 4/5 More #

(2017-04-02)|Eutelsat 16A at 16°E:
Prima HD 10928 H 30000 35 More #

(2017-02-06)|Thor 5/6 & Intelsat 10-02 at 0.8°W:
Prima HD. 11727 V 28000 7/8 More #

(2016-07-03)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2016-07-03)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2016-06-12)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2016-05-03)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2016-02-29)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2015-12-06)|Astra 3B at 23.5°E:
Prima HD 11877 H 29900 3/4 More #

(2013-08-09)|Astra 3A/3B & Thor 2 at 23.5°E:
Prima HD 11798 H 27500 3/4 More #

(2011-12-10)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD 11875 H 27500 3/4 More #

(2011-07-17)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD 11875 H 27500 3/4 More #

(2011-05-14)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD 12168 V 27500 3/4 More #

(2011-05-14)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD od 26.4 11875 H 27500 3/4 More #

(2011-05-14)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD 11875 H 27500 3/4 More #

(2011-04-23)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD od 26.4 11875 H 27500 3/4 More #

(2011-03-13)|Astra 1H/1G/3A at 23.5°E:
Prima HD 12168 V 27500 3/4 More #

Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-10-21
15:30 Sandecja Nowy S±cz - Cracovia
18:00 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2017-10-22
15:30 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa
2017-10-23
18:00 Wisła Płock - ¦l±sk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:15
Komisarz Alex
21:10
Żyć nie umierać
22:45
Cała ona
TVP 2
20:05
The Voice of Poland
22:25
Miasto skarbów
23:25
Grupa specjalna "Kryzys"
Polsat
20:10
Hotel Transylwania II
22:05
Twoja twarz brzmi znajomo
TVN
20:00
Mam talent 10
21:50
Bogowie