[PRESS TV]
(2014-06-08)|Eutelsat 9A at 9°E:
PRESS TV 11843 V 27500 3/4 More #

(2014-03-08)|Eutelsat 9A at 9°E:
PRESS TV 11843 V 27500 3/4 More #

(2013-11-08)|Eutelsat 7A at 7°E:
PRESS TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2013-07-01)|Hot Bird 13A/13B/13C at 13.0°E:
Press TV 12015 H 27500 3/4 More #

(2013-03-25)|Astra 1H/1KR/1L/1M/2C at 19.2°E:
Press TV 12460 H 27500 3/4 More #

(2013-03-24)|Eutelsat 7A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2013-03-24)|Eutelsat 7A at 7°E:
PRESS TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2012-10-26)|Hot Bird 13A/13B/13C at 13.0°E:
PRESS TV 12437 H 27500 3/4 More #

(2012-10-13)|Hot Bird 13A/13B/13C at 13.0°E:
PRESS TV 12437 H 27500 3/4 More #

(2012-06-07)|Eutelsat 7A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2012-06-03)|Eutelsat 7A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2012-03-17)|Eutelsat 7A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2012-02-10)|Eutelsat W3A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2012-01-30)|Eutelsat W3A at 7°E:
Press TV 11186 V 2893 5/6 More #

(2011-11-01)|Astra 2A/2B/2C/2D & Eurobird 1 at 28.2°E:
Press TV 11222 H 27500 2/3 More #

(2011-01-31)|Hot Bird 6/8/9 at 13.0°E:
Press TV 12015 H 27500 3/4 More #

(2009-12-29)|Astra 1F/1G/1H/1KR/1L/1M at 19.2°E:
Press TV 12460 H 27500 3/4 More #

Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2017-10-21
15:30 Sandecja Nowy S±cz - Cracovia
18:00 Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2017-10-22
15:30 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa
2017-10-23
18:00 Wisła Płock - ¦l±sk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:00
Sport
20:10
Pogoda
20:15
Komisarz Alex
21:10
Żyć nie umierać
22:45
Cała ona
TVP 2
20:05
The Voice of Poland
22:25
Miasto skarbów
23:20
Grupa specjalna "Kryzys"
Polsat
20:10
Hotel Transylwania II
22:05
Twoja twarz brzmi znajomo
TVN
20:00
Mam talent 10
21:50
Bogowie