Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 Polska - Albania? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 Polska - Albania? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 02.09.2021 transmisję z meczu eliminacyjnego FIFA World Cup 2022 Polska vs Albania? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja!

Piłkarze Paulo Sousy nie zachwycili na mistrzostwach Europy. Podobnie było we wcześniejszych meczach eliminacyjnych. Reprezentacja w pierwszym spotkaniu zremisowała na wyjeździe z Węgrami. Jedyne zwycięstwo odniosła u siebie z Andorą, a później przegrała na Wembley z Anglią. Cztery punkty w trzech meczach nie stawiają nas w najkorzystniejszym położeniu.

Wrześniowe spotkania będą bardzo ważne, a każde potknięcie oddali nas od mistrzostw świata w Katarze. Polacy w ciągu niespełna tygodnia rozegrają aż trzy mecze, z czego dwa u siebie, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwsza z tych potyczek to starcie z reprezentacją Albanii, która wyprzedza Polskę w tabeli. Nasi najbliżsi rywale wygrali dwa mecze - z Andorą oraz San Marino - i mają sześć punktów.

Piłkarze Paulo Sousy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Liczą, że zdobędą komplet dziewięciu oczek. Aby tak się stało, muszą pokonać Albańczyków. Mecz zostanie rozegrany w czwartek 2 września w Warszawie.

Gdzie obejrzeć w Polsce?

W Polsce transmisję z meczu Polska vs Albania pokażą kanały TVP 1 HD i TVP Sport dostępne w bezpłatnej ofercie naziemnej telewizji cyfrowej.

Dodatkowo transmisja dostępna będzie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Stream.

Szczegóły transmisji w TVP:

Początek meczu: godz. 20.45
Transmisja: 20:30 TVP 1, 18:00 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, Smart TV, w TVP Sport studio w przerwie i po meczu
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
Prowadzący studio: Jacek Kurowski
 02.09.2021

Polska - Albania - start: 20:45 CET

KANAŁY SATELITARNE TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- beIN Sports MENA English 3 HDTSHQcTk}YTzXAwgf
- beIN Sports MENA Premium 1 HDbOST@q{YTyW`\uzE
- C More Fotboll HDzaGBtedj~wFetyP]
- Cosmote Sport 7 HDD_AfEBZOyO]pUOy@
- RTK 1 KosowotRw_kpKGtngGtedq
- RTSH 1 Albania HD|xSeK^wRloQMjehM
- SportKlub 6 HD}jm\JFcK{wmTXzwy
- SuperSport 2 HD AlbaniaYcbauOuqrzFzoPZA
- TVP 1 HD (FTA DVB-T MUX-3)
- TVP Sport HD (FTA DVB-T MUX-3 / POLSKIE PLATFORMY!) VH[n_o@UBXqhcIvG

oprac. sat-charts.eu
źródło: własne / Liveonsat / TVP

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata 2022 Polska - Albania? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():