Jakub Strzyczkowski nowym dyrektorem Trójki

Jakub Strzyczkowski nowym dyrektorem TrójkiDziennikarz Kuba Strzyczkowski został nowym dyrektorem radiowej Trójki. Zastąpił na stanowisku Tomasza Kowalczewskiego.

Tomasz Kowalczewski po aferze związanej z Listą Przebojów Programu Trzeciego zdecydował się na rezygnację z pełnienia funkcji dyrektora Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Jego miejsce zajął Jakub Strzyczkowski. Dziennikarz związany jest z Trójką od ponad 30 lat. Aktualnie jest prowadzącym audycji "Za, a nawet przeciw" oraz "Zapraszamy do Trójki".
 

Jak wynika z pierwszych wypowiedzi Jakuba Strzyczkowskiego po objęciu stanowiska dyrektorskiego, chce on powrotu dziennikarzy, którzy zdecydowali się w ostatnich dniach opuścić radio.

Według informacji udzielonych portalowi Wirtualne Media do Trójki mają wrócić Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, a także Patrycjusz Wyżga i Piotr Stelmach.

Strzyczkowski chce również powrotu do klasycznej formuły Listy Przebojów z Markiem Niedźwieckim w roli prowadzącego. Przypomnijmy, że Niedźwiecki zdecydował się odejść z PR3 z powodu zamieszania związanego z 1998. notowaniem autorskiej listy przebojów.

Strzyczkowski zapowiada, że nie zrezygnuje z prowadzenia audycji na antenie Trójki.

źródło: sat-charts.eu / Wirtualne Media
Jakub Strzyczkowski nowym dyrektorem Trójki

Pozostałe informacje


Komentarze ():