Polsat Seriale od 6 kwietnia. Co w ofercie?

Polsat Seriale od 6 kwietnia. Co w ofercie?6 kwietnia 2020 kanał Polsat Seriale zastąpi Polsat Romans. Wcześniej zmianę planowano na 2 marca.

W ofercie Polsatu Seriale znajdą się produkcie własne, jak i producentów zewnętrznych. Będą to zarówno seriale z biblioteki Grupy Polsat, jak i pozycje znane z ramówek innych telewizji m.in AXN, TVN oraz TVP.

- Wzbogacamy ofertę naszych kanałów tematycznych o kanał serialowy na wyraźne zapotrzebowanie polskiej widowni. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy prośby od miłośników polskich seriali o stworzenie kanału dla nich - wyjaśnia dyrektor Kanałów Tematycznych Telewizji Polsat Radosław Sławiński.
 

W ramówce kanału znajdą się zarówno ulubione seriale dla kobiet m.in. "Przyjaciółki", "Niania", "Szpilki na Giewoncie", jak i kultowe już seriale kierowane do męskiej widowni m.in. "Świat według Kiepskich" i "Miodowe lata". Stacja pokaże także "Czterech pancernych i psa".

W wieczornym paśmie pojawią się seriale kryminalne m.in. "Znaki", Ultraviolet", "Fala zbrodni", "Ślad".

W niedzielnym bloku z kultowymi polskimi komediami, zobaczymy wszystkie części takich hitów kinowych jak: trylogia "Sami swoi", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Vabank", czy "Kogel-Mogel".

Polsat Seriale zajmie u operatorów telewizyjnych miejsce kanału Polsat Romans. Krajowa Rada Radiofonii Telewizji zgodziła się na tę zmianę już w listopadzie 2019 roku. Polsat Romans nadaje od 1 września 2013.

źródło: tvpolsat.info
Polsat Seriale od 6 kwietnia. Co w ofercie?

Pozostałe informacje


Komentarze ():