Biznes24 od marca 2020 5.00/52
Biznes24 od marca 2020

Biznes24 od marca 2020W marcu 2020 roku wystartować ma nowy kanały telewizyjny poświęcony informacjom biznesowym - Biznes 24. Twórcami nowego kanału są Michał Winnicki (MWE Networks) oraz Roman Młodkowski.

W ramówce Biznes24 mają pojawiać się pasma programowe na żywo, pokazujące najważniejsze punkty rynkowego dnia, w tym otwarcie i zamknięcie giełdy. Na antenie pojawiać się mają także audycje o charakterze poradnikowym, edukacyjnym i dokumentalnym, które pokażą istotne problemy związane z biznesem. Na ekranie pojawią się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę.

Nowa stacja będzie się koncentrować na polskim rynku, ale będą się w niej pojawiać również informacje z zagranicy.
 

Biznes24 współtworzą: Michał Winnicki, który wraz ze swoim zespołem odpowiada za technologię, sieć korespondentów, dystrybucję i sprzedaż czasu antenowego oraz Roman Młodkowski, odpowiedzialny za ofertę programową, zespół redakcyjny i siedzibę stacji.

Biznes24 będzie dostępny w jakości HD w ofercie polskich platform satelitarnych i sieci kablowych. W planach jest również uruchomienie płatnego streamingu dostępnego na stronie internetowej biznes24.pl. Start nowego kanału zapowiadany jest na marzec 2020 roku.

źródło: wirtualnemedia.pl
Biznes24 od marca 2020

Pozostałe informacje


Komentarze ():