Czy Polsat pokaże film "Kevin sam w domu" na Boże Narodzenie 2019?

Czy Polsat pokaże film Tradycji stało się zadość. Także i w tym roku Telewizja Polsat pokaże przygody pomysłowego Kevina.

To już tradycja! Tego filmu nie może zabraknąć w Święta Bożego Narodzenia. Co roku przygody Kevina McCallistera, który broni rodzinnego domu przed włamywaczami, gromadzą przed telewizorami miliony widzów. Polsat ponownie wyemituje świąteczny hit 24 grudnia.

"Kevin sam w domu" stał się symbolem świąt w telewizji. Amerykańska komedia o ośmioletnim chłopcu, który przez przypadek zostaje sam na Boże Narodzenie, jest nieodłącznym elementem wigilijnego wieczoru w wielu domach. Choć film co roku jest stałym punktem świątecznej ramówki Polsatu, to zainteresowanie nim nie słabnie. W zeszłym roku przygody sprytnego urwisa oglądało 4,5 miliona widzów.
 

Emisja filmu stała się bożonarodzeniową tradycją, którą Telewizja POLSAT pielęgnuje od lat. Wyjątek zdarzył się tylko raz, w 2010 roku. Kiedy widzowie dowiedzieli się, że w święta nie zobaczą, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe Polsatu, który nie miał wyboru i musiał ulec. Stacja dzięki emisji przeboju po raz kolejny była liderem oglądalności.

"Kevin sam w domu" we wtorek 24 grudnia w Telewizji POLSAT.

źródło: Polsat
Czy Polsat pokaże film

Pozostałe informacje


Komentarze ():