Superstacja: nowa ramówka i oprawa graficzna (foto) 5.00/52
Superstacja: nowa ramówka i oprawa graficzna (foto)

Superstacja: nowa ramówka i oprawa graficzna (foto)30 września 2019 roku zadebiutowała nowa ramówka i oprawa graficzna Superstacji.

Jak informuje nadawca - założeniem nowej Superstacji jest całkowicie nowe w Polsce podejście do telewizji - blisko ludzkich spraw, podane prostym językiem, prostymi środkami wyrazu, bez tzw. gadających głów, w nowym stylu, z nastawieniem na sprawy ważne dla zwykłych ludzi.

- Jeżeli będzie się nas nazywać telewizją tabloidową, którą my rozumiemy jako telewizję broniącą ludzkich spraw, informującą o problemach i sprawach zwykłego Polaka, a przy tym trzymającą rękę na pulsie w świecie show-biznesu - to tak, będziemy pierwszym polskim telewizyjnym tabloidem - mówi Grzegorz Jankowski, Dyrektor Programowy Superstacji.Nowe cechy kanału to przede wszystkim dynamika, duża zmienność tematyki i jej różnorodność. Poszczególne bloki tematyczne poświęcone będą informacjom, interwencjom i showbiznesowi. Programy będą prowadzone przez nowe twarze w polskiej telewizji - stacja stawia na młodych, energicznych dziennikarzy i prezenterów.
 

Nowa jest również oprawa graficzna, która ma odzwierciedlać nowy charakter stacji. Stąd wybór kolorystyki charakterystycznej dla codziennej prasy popularnej.

Istotnym elementem nowości będzie interaktywność - stacja będzie otwarta na publikację filmików kręconych i przesyłanych przez widzów.W każdej godzinie będą emitowane szybkie serwisy, każdy po około 15 minut - informacyjny interwencyjny i showbiznesowy.

- Dopiero zaczynamy przygodę z nową Superstacją i nasza pierwsza ramówka będzie swego rodzaju testem - przetestują nas widzowie. Od ich reakcji będą zależały nasze dalsze działania i ewentualne kolejne elementy w ramówce. Nikt nigdy przed nami nie robił telewizji tabloidowej - jesteśmy w Polsce pionierami w tym obszarze. Liczymy jednak, że widzowie przyjmą pozytywnie nasze nowe podejście do telewizji - dodał Grzegorz Jankowski.Nową oprawę przygotowała niemiecka agencja kreatywna Luxlotusliner, która pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, a na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi "German Design Award" w kategorii sztuk audiowizualnych.

źródło: Telewizja Polsat / sat-charts.eu
Superstacja: nowa ramówka i oprawa graficzna (foto)

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
2019-10-21
18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:05
Pogoda
20:15
Wojenne dziewczyny 3
21:15
Rolnik szuka żony 6
22:15
Matylda
TVP 2
20:05
The Wall. Wygraj marzenia 4
21:00
Muzyka, taniec, zabawa
22:00
Wkręceni w randkę
23:05
Echo serca 2
23:55
W czterech ścianach życia
Polsat
20:00
Kabaret na żywo
22:05
W rytmie serca 5
23:05
Ślad 3
TVN
20:00
MasterChef 8
21:30
39 i pół tygodnia
22:35
Saga zmierzch: Przed świtem