Evobox Stream z usługą OTT w Cyfrowym Polsacie

Evobox Stream z usługą OTT w Cyfrowym Polsacie
Dzisiaj startuje nowa usługa w Cyfrowym Polsacie - telewizja internetowa OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu). Jeżeli klienci mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć telewizję Cyfrowego Polsatu - wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi.

Brak ograniczeń, dostępność w całej Polsce, elastyczność, wygoda, wysoki komfort korzystania, bogactwo treści i atrakcyjność cenowa - tak w skrócie można scharakteryzować nową telewizję internetową od Cyfrowego Polsatu.

- Dajemy klientom nowy, rewolucyjny, bardzo elastyczny dostęp do treści telewizyjnych. Jeżeli mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć naszą telewizję - wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi. To konsekwentna realizacja naszej idei: "Telewizja - Dla każdego. Wszędzie. Internet - Dla każdego. Wszędzie. Telefon - Dla każdego. Wszędzie" - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Na potrzeby nowej usługi telewizji internetowej stworzona została zupełnie nowa, atrakcyjna pakietyzacja. W ofercie znalazły się 3 pakiety podstawowe: Wygodny, Komfortowy, Bogaty oraz 6 pakietów dodatkowych (3 pakiety premium oraz 3 pakiety tematyczne), zawierających dobrze widzom znane najpopularniejsze kanały sportowe, filmowe czy dla dzieci. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu modułowi DVB-T, po podłączeniu do dekodera anteny naziemnej dostępne będą również bezpłatne kanały naziemnej telewizji cyfrowej, m.in. Polsat, TVN, TVP 1, TVP 2, TV 4, TV Puls.

Pakiety podstawowe:

Pakiet Wygodny - 25 kanałów, które zapewnią najlepszy sport, filmy i rozrywkę, m.in. Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Polsat Doku HD, Polsat News HD, Polsat Rodzina - 20 zł/mies.;

Pakiet Komfortowy - 42 kanały, które dostarczą jeszcze więcej emocji, informacji i inspiracji - kanały z pakietu Wygodnego i dodatkowo m.in. TVN 24 HD, TVN Style, Food Network, Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD - 30 zł/mies.;

Pakiet Bogaty - 92 kanały, które spełnią oczekiwania całej rodziny - kanały z pakietu Komfortowego i dodatkowo, m.in. AXN HD, Cinemax 1 i 2 HD, FOX HD, BBC First, National Geographic HD, MTV Dance, CBeebies, Boomerang HD, Cartoon Network HD czy Nickelodeon - 60 zł/mies.

Pakiety dodatkowe premium:

Polsat Sport Premium - zawierający 2 kanały sportowe i 4 serwisy PPV prezentujące piłkę nożną na najlepszym poziomie - Ligę Mistrzów UEFA i Ligę Europy UEFA - 30 zł/mies.;
Eleven Sports - zawierający 4 kanały, a na nich sportowe hity, m.in.: Formula 1TM, LaLiga Santander, Bundesliga, Seria A TIM - 15 zł/mies.;
HBO i HBO GO - zawierający 3 kanały i serwis online, gdzie obejrzeć można największe hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i bajki od Disneya - 20 zł/mies.

Pakiety dodatkowe tematyczne:

Sport - zawierający 10 kanałów, najbogatszy pakiet sportowy, w ofercie z m.in. Polsatem Sport Premium 1 i 2 HD, kanałami Eleven Sports czy Eurosport 1 i 2 HD - 45 zł/mies.;
Filmy i seriale - 19 kanałów z kinem międzynarodowym, europejskim i polskim, m.in. Kino Polska, FOX Comedy HD, AMC, Kino TV, TNT HD, Cinemax HD, AXN HD, Paramount Channel - 20 zł/mies.;
Dzieci - 6 kanałów z najpiękniejszymi bajkami dla najmłodszych, m.in. Nickelodeon, CBeebies, Cartoon Network - 10 zł/mies.

Dekoder EVOBOX STREAM dostępny jest w dwóch wariantach:

Z umową na 24 mies. - 1 zł na start, później 10 zł/mies.
Bez umowy (prepaid) - zakup dekodera na własność za 299 zł.Zasady korzystania z telewizji internetowej Cyfrowego Polsatu:

Po wybraniu dekodera EVOBOX STREAM przez pierwsze 3 miesiące dostępna będzie za jego pośrednictwem pełna oferta programowa OTT - ponad 100 kanałów bez opłat.
Następnie klient otrzyma pełną dowolność włączania poszczególnych pakietów w wybranych przez siebie okresach. Aby skorzystać z pakietów dodatkowych, należy w pierwszej kolejności wybrać jeden z pakietów podstawowych.
Aktywacja pakietów jest możliwa bezpośrednio na dekoderze w nowej aplikacji Sklep. W zależności od preferencji, klient będzie mógł aktywować pakiety w opcji jednorazowej (na 30 dni, po tym czasie nastąpi automatyczna dezaktywacja) lub odnawialnej (co kolejne 30 dni).
Proste i szybkie płatności z poziomu dekodera - EVOBOX STREAM jest pierwszym dekoderem w Polsce, który zapewni możliwość realizacji płatności za pośrednictwem systemu Dotpay. Daje to możliwość wykonania błyskawicznej transakcji, a co za tym idzie, natychmiastowego włączenia pakietu, czy treści, którymi zainteresowany jest użytkownik. Płatność kartą, coraz bardziej popularnym BLIKIEM, czy też doliczenie danej kwoty do miesięcznego rachunku daje prawdziwą elastyczność i wygodę, której oczekują obecnie nowocześni konsumenci.

W cenie wykupionego pakietu podstawowego klient otrzyma:
usługę ON THE GO, dzięki której wybrane kanały będą dostępne mobilnie w aplikacji Cyfrowy Polsat GO, nawet na 3 urządzeniach jednocześnie,
usługę CatchUP, która umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez konieczności ich nagrywania.
 

EVOBOX STREAM - bogactwo rozrywki na wyciągniecie ręki

Wyprodukowany w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu dekoder EVOBOX STREAM jest czwartym nowym dekoderem wprowadzonym na rynek w ciągu ostatnich miesięcy i zarazem piątym odbiornikiem z linii EVOBOX (po EVOBOX PVR, HD, LITE oraz IP), charakteryzującej się nowoczesnym designem, intuicyjną obsługą oraz czytelnym menu.

Nowe aplikacje:

Mozaika- rekomendacja treści z programu TV i serwisów online,
Sklep - możliwość zakupu pakietów i wydarzeń w systemie PPV bezpośrednio z poziomu dekodera przy wyborze najwygodniejszej formy płatności (zakup pakietów będzie możliwy po wygaśnięciu 3-miesięcznego okresu promocyjnego).Funkcje dekodera EVOBOX STREAM:

wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia mobilność, wystarczy połączyć się z Internetem od dowolnego dostawcy (minimalna prędkość pobierania 8 Mb/s),
wbudowany moduł DVB-T umożliwia odbiór 28 kanałów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej,
dostęp do serwisów online:

Cyfrowy Polsat GO, czyli tysiąca programów na życzenie bez dodatkowych opłat,
HBO GO - biblioteki kultowych seriali oraz największych hollywoodzkich produkcji, umożliwiające oglądanie telewizji na własnych zasadach funkcje:

reStart - oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku,
TimeShift - zatrzymywanie i przewijanie wybranych programów do 3 godzin (wkrótce),
CatchUP - oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji,

oprogramowanie zaprojektowane przez Cyfrowy Polsat, które z powodzeniem działa już na dekoderze EVOBOX LITE, w przypadku nowego dekodera zapewnia m.in:

- intuicyjną i prostą obsługę,
- łatwy dostęp do wszystkich funkcji dekodera,
- bogaty i czytelny Program TV z szybkim dostępem do funkcji CatchUP, opcją alfabetycznego filtrowania pozycji programowych oraz możliwościami zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,
- możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,
- czytelne opisy audycji,
- łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie.

Podsumowując, czym wyróżnia się telewizja internetowa od Cyfrowego Polsatu?:

- zasięgiem - z usługi można korzystać przez Internet od dowolnego dostawcy,
- elastycznością i niezależnością - zakupu lub zmiany pakietów można dokonać samodzielnie i w każdej chwili w aplikacji Sklep na dekoderze, z wykorzystaniem szybkich, elektronicznych płatności,
- idealnym dopasowaniem - dzięki zupełnie nowej, elastycznej i atrakcyjnej pakietyzacji klienci zyskali możliwość dopasowania oferty do swoich potrzeb,
- bogactwem treści - w ofercie jest ponad 100 kanałów, w tym filmowe i sportowe kanały premium, a dekoder po podłączeniu anteny DVB-T umożliwia dostęp do bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej,
- wygodą - wybrane programy można oglądać nawet do 7 dni od ich emisji, zatrzymywać, przewijać oraz oglądać od początku.

źródło: Cyfrowy Polsat
Evobox Stream z usługą OTT w Cyfrowym Polsacie

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:08
Pogoda
20:10
Alarm!
20:35
Ojciec Mateusz 15
21:30
Sprawa dla reportera
22:25
Magazyn śledczy Anity Gargas
22:55
Magazyn kryminalny 997
23:40
Tu jest Polska, czyli zwrot w kontynuacji
TVP 2
20:10
Barwy szczęścia
20:40
Filmowe czwartki - Wiesław Kot
20:45
Wszystkie pieniądze świata
23:05
Dotyk przeznaczenia
Polsat
20:05
Brzydka prawda
22:10
Bumerang
TVN
20:15
Doradca smaku 12
20:20
Milionerzy
21:00
Kuchenne rewolucje 19
22:00
Moje córki krowy
23:50
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj