Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów BATE Borysów - Piast Gliwice? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów BATE Borysów - Piast Gliwice? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)Jakie kanały pokażą 10.07.2019 transmisję z meczu BATE Borysów vs Piast Gliwice? Sprawdź gdzie będzie bezpłatna transmisja w Polsce i zagranicą!
Podobne newsy

Dwumecz z Białorusinami nie będzie należał do najłatwiejszych. Mówiąc krótko, BATE jest zaprawione w europejskich bojach. Zawodnicy wicelidera tamtejszej ligi (system wiosna-jesień, rozegrano dotychczas 14 kolejek) w ostatnich latach regularnie mierzyli się w spotkaniach międzynarodowych. W tej dekadzie aż czterokrotnie wystąpili w Lidze Mistrzów, zaś przed rokiem odpadli w eliminacjach Ligi Europy po dwumeczu z PSV Eindhoven (2:6 w dwumeczu). Pod kątem doświadczenia będą zatem górowali nad rywalami.
 

Gdzie obejrzeć w Polsce?

W Polsce mecz BATE Borysów - Piast Gliwice pokaże TVP Sport i TVP Sport HD. TVP Sport dostępny jest bezpłatnie w MUX-3, a jego wersja HD również na MUX-8.

Szczegóły transmisji w TVP:

Kiedy: 10 lipca, godzina 18:35
Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna
Komentują: Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau
Studio: Rafał Patyra
Goście w studio: Robert Podoliński

10.07.2019

BATE Borysów - Piast Gliwice start: 19:00 CET

KANAŁY TELEWIZYJNE TRANSMITUJĄCE TO SPOTKANIE:

- Belarus 5 (DVB-T Białoruś)
- TVP Sport HD (POLSKIE PLATFORMY!)FRrJafVz]TM?[AUc

oprac. sat-charts.eu
źródło: własne / TVP Sport

Gdzie obejrzeć mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów BATE Borysów - Piast Gliwice? transmisja na żywo, live, gdzie oglądać, gdzie zobaczyć w tv (parametry)

Pozostałe informacje


Komentarze ():