Vectra wprowadza 4K 5.00/52
Vectra wprowadza 4K

Vectra wprowadza 4K Vectra konsekwentnie łączy ofertę domową z mobilną i jako pierwsza na rynku wprowadza technologię 4K na obydwu swoich platformach - w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej. Tym samym operator wyprzedza konkurencję w ofercie telewizji mobilnej, proponując dostęp do 138 kanałów w domu i 124 poza nim.

W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia w ofercie cyfrowej 3 programy w najwyższej jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K (do nabycia wraz z pakietem ELEVEN) oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD, dołączające do Pakietu Platynowego operatora. Poza dostępem do kanałów linearnych, nowy dekoder 4K umożliwia miłośnikom kina domowego korzystanie z bogatej biblioteki w usłudze Vectra VoD, zawierającej treści w ultra wysokiej rozdzielczości.
 

Wprowadzając technologię 4K na platformie TV Online, operator udowadnia, że jego hasła związane z rozwiązaniami mobilnymi są uwzględniane w procesie rozwoju oferty. Od 27 lutego br., użytkownicy TV Online Vectry mogą oglądać ulubione transmisje wydarzeń sportowych emitowane przez program Eleven Sport 1 w jakości 4K. Dodatkowo, na fanów mobilnej telewizji od Vectry czeka 138 kanałów w domu i 124 poza nim, przy czym większość z nich dostępna jest w jakości HD. To obecnie - zdaniem operatora - najlepsza oferta usługi TV Everywhere na rynku.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego br. Obecni klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi klienci mają do dyspozycji od 5 marca br. ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych klientów to 59,90 zł.

źródło: Vectra
Vectra wprowadza 4K

Pozostałe informacje


Komentarze ():