MWE Networks uruchomi Top Kids Jr HD oraz Ultra TV 4K 5.00/52
MWE Networks uruchomi Top Kids Jr HD oraz Ultra TV 4K

MWE Networks uruchomi Top Kids Jr HD oraz Ultra TV 4K Nadawca kanałów telewizyjnych MWE Networks (dawniej Michał Winnicki Entertainment) zapowiada uruchomienie dwóch nowych kanałów tematycznych. Start obu projektów zaplanowany jest na I kwartał br.

MWE Networks uruchomi kanał Ultra TV 4K, który będzie nadawał wyłącznie materiały w jakości Ultra HD (znanej także jako 4K). W ofercie Ultra TV 4K znajdą się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe. Kanał będzie transmitowany do operatorów w najnowszym kodeku HEVC z 50 klatkami na sekundę. Wybrane audycje będą również nadawane z HDR. Kanał Ultra TV 4K zadebiutuje w sieci VECTRA.
 

Z kolei dla najmłodszych widzów nadawca planuje uruchomić kanał Top Kids Jr HD. Będzie to siostrzana stacja nadającego od prawie czterech lat kanału Top Kids HD. W ofercie nowego kanału znajdą się seriale animowane oraz programy edukacyjne i muzyczne kierowane do dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Pierwszym operatorem, który zaoferuje swoim abonentom Top Kids Jr HD jest wielkopolska sieć INEA.

Oba kanały będą oferowane operatorom platform satelitarnych i kablowych na terenie całego świata. W tym roku ich dystrybucja ma zostać uruchomiona nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji, Litwie i w USA.

źródło: MWE
MWE Networks uruchomi Top Kids Jr HD oraz Ultra TV 4K

Pozostałe informacje


Komentarze ():