Sylwester 2018 w Telewizji Polsat

Sylwester 2018 w Telewizji PolsatJak witać Nowy Rok 2019, to tylko z rozmachem i w doborowym towarzystwie! Największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki pojawią się na katowickiej scenie Polsatu. Najlepsza zabawa sylwestrowa gwarantowana zarówno na Stadionie Śląskim, jak i na żywo na antenie Telewizji POLSAT od godz. 20:00.

- W tym roku odpalamy największą imprezę. Tej nocy królowie disco będą mogli wszystko! - zachęcają organizatorzy głosem Macieja Rocka. - Zaleje was Niagara gwiazd - dodaje prezenter, który obiecuje także konkursy pełne nagród.

Odliczanie czas zacząć! Sylwester na Stadionie Śląskim to najlepsza okazja, by wspólnie z całą Polską powitać nowy rok 2019. To największa zimowa dyskoteka pod gołym niebem w Polsce, z listą przebojów, której dotąd nie ułożył jeszcze żaden DJ. Są na niej hity, które rozpalą każdą imprezę - domówkę, prywatkę, wesele, czy imieniny! Największe przeboje disco światowej muzyki tylko w Polsacie! Ekscytująca muzyczna podróż od lat 70. po dzisiejsze czasy. Najpopularniejsze utwory artystów, którzy pojawią się na scenie, oraz covery polskich i międzynarodowych przebojów. Tego nie można przegapić! A kto rozkręci najlepszą zabawę tego roku?

Do tańca na pewno porwie publiczność frontmanka słynnego niemieckiego zespołu disco dance Boney M - Liz Mitchell. To właśnie ona śpiewała przebój wszech czasów "Rivers Of Babylon", "Daddy Cool" i zakazany w PRL hit grupy "Rasputin". Usłyszymy królujący w latach 70. na szczytach list przebojów "Dancing Queen" i "Waterloo", którym Abba wygrała konkurs Eurowizji w 1974 roku. Największe hity grupy zaprezentuje najlepszy na świecie cover band grupy, czyli THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA ze Szwecji. Formacja ta powstała w 2001 roku. Wystąpiła w 40 krajach na pięciu kontynentach. Koncerty zespołu powaliły na kolana już ponad dwa miliony osób na całym świecie. Największy show dał w Sao Paulo przy absolutnym zachwycie Brazylijczyków.

Będziemy też tańczyć w rytm ognistego "Volare" i "Bamboleo", odtwarzany potem przez wielu artystów w różnych językach. Na Stadionie Śląskim zagra go wspaniały zespół The Gipsy Band prezentujący piosenki właśnie z repertuaru tego hiszpańskiego zespołu!
 

Na największej zimowej dyskotece w Polsce nie zabraknie też królowej Maryli Rodowicz, która tym razem zaskoczy nas nie tylko kostiumami, lecz także repertuarem. Tej nocy usłyszymy również wciąż grane od morza po Tatry przeboje, takie jak "Daj mi tę noc" w wykonaniu Sławomira i rytmicznego "Kalashnikova" Bregovica, którego wykonają Enej i Maryla Rodowicz. Enej jak zawsze porwie nas też do tańca utworem "Skrzydlate ręce", a Łobuzy rozbawią swoim "Ona czuje we mnie piniądz". Ewa Farna wzruszy przebojem "Wszystko albo nic", zaś Michał Szpak zahipnotyzuje energetycznym "Color Of Your Life". Piosenkę "Miłość w Zakopanem" - rekordzistkę wyświetleń na YouTube - wyświetloną ponad 180 milionów razy - wykona oczywiście Sławomir.

Na chorzowskiej scenie zaśpiewają też między innymi: Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska i Feel. Taka kumulacja gwiazd i przebojów w jednym miejscu i jednego wieczora? Tego nie można przegapić!

Sylwestra poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2 czyli Beńcia i Reńcio (Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk) oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. W czasie tej nocy zobaczymy i usłyszymy ponad 250 artystów. Balet poprowadzi słynny i utalentowany tancerz i choreograf Tomasz Barański

"Sylwestrowa Moc Przebojów 2018" to ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 630 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 100 metrów a wysokość - 22. Uzupełni ją prawie 650 mkw. ekranów ledowych i 950 urządzeń oświetleniowych. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 15 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 300 ton czyli więcej niż waży największy samolot pasażerski na świecie. Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

Stadion Śląski od lat słynie nie tylko ze sportu, lecz także z emocjonujących wydarzeń muzycznych. Jak chociażby tegoroczny koncert Guns N? Roses - pierwszy po nowym otwarciu stadionu. Mamy więc nadzieję, że i na naszej imprezie będą się Państwo dobrze bawili.

Z uwagi na otoczenie Stadionu, usytuowanie w Parku Śląskim w bliskiej odległości od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, a także biorąc pod uwagę liczne prośby mieszkańców, organizatorzy postanowili zrezygnować z tradycyjnego pokazu sztucznych ogni.

Gospodarzami "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018" są Telewizja POLSAT, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami imprezy są Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są "Fakt" i Radio Eska.

źródło: Polsat
Sylwester 2018 w Telewizji Polsat

Pozostałe informacje


Komentarze ():
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Bądź na bieżąco!

Masz ciekawego newsa, informację prasową lub pomysł na artykuł?

Napisz do nas!


Mecze w telewizji. Aktualny spis ramówek telewizyjnych
Tagi
TVP Polsat TVN Cyfrowy Polsat nc+ DVB-T DAB+ Polskie Radio
polska telewizja w internecie Mecze w tv INFOCHANNEL Zaps


Wyszukiwarka


Liga Europy w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Liga Mistrzów w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Ekstraklasa w TV
Przerwa w rozgrywkach!
 
Polecamy
Lokalizator DVB-T
Nadajniki DAB+
Wykazy kanałów

Video

Program tv - dzisiejszy wieczór
Wpisz nazwę kanału:
TVP 1
20:10
Pogoda
20:15
Alarm!
20:35
La Bandida
21:30
Sanatorium miłości 2
22:35
To był lipiec 1945
23:40
Śmiertelnie niebezpieczna
TVP 2
20:05
Zgadnij kto
22:00
Zemsta o jasnych oczach 1
23:55
U Pana Boga za miedzą
Polsat
20:00
Bad Boys II
23:10
Jutro będzie futro
TVN
20:15
Doradca smaku 12
20:20
Milionerzy
21:01
COVID-19: Świat w zagrożeniu
22:40
Pitch Black