Viacom uruchamia Paramount Play w Polsce 5.00/52
Viacom uruchamia Paramount Play w Polsce

Viacom uruchamia Paramount Play w Polsce
Viacom International Media Networks ogłosił uruchomienie w Polsce Paramount Play, nowego serwisu SVOD. Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie po Skandynawii, na którym pojawi się ta usługa.

Już w drugiej połowie października zostanie ona udostępniona abonentom PLAY NOW - serwisu należącego do Play, największego operatora telefonii komórkowej w Polsce, a także sieci Toya.

Oferta Paramount Play to szeroki wybór filmów ze studia Paramount Pictures, jak również najlepsze i najpopularniejsze programy MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr. Z pomocą serwisu polscy użytkownicy będą mogli cieszyć się również najpopularniejszymi produkcjami lokalnymi MTV Polska i Comedy Central Polska. W najbliższych tygodniach usługa Paramount Play pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.
 

Użytkownicy Paramount Play od dnia uruchomienia serwisu otrzymają również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska w zaledwie kilka chwil po ich premierze telewizyjnej. Dzięki temu zobaczą najnowsze odcinki dziesiątego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" i drugiej edycji "Drunk History - Pół litra historii". W ofercie Paramount Play znajdzie się także najnowszy sezon, cieszącego się ogromnym powodzeniem, programu "Ex na plaży Polska", który od września br. jest emitowany na antenie MTV Polska.

W nadchodzących miesiącach oferta Paramount Play będzie się systematycznie powiększać.

- Paramount Play to doskonałe uzupełnienie portfolio naszych produktów. Z jego pomocą nasi partnerzy istotnie wzbogacą paletę oferowanych przez nich usług. Nasz serwis zapewnia widzom szeroki wybór treści programowych, do których dostęp będą mieli w każdym miejscu i czasie oraz na każdym urządzeniu, zarówno przez dekoder operatorów kablowo-satelitarnych, jak i przez urządzenia mobilne wybranych sieci. Służąc jako rozwinięcie naszego tradycyjnego modelu biznesowego, Paramount Play umożliwi zwiększenie obecności Viacom w kolejnych segmentach rynku w Polsce. Wzmocni także naszą pozycję jako lidera pośród firm międzynarodowych z segmentu pay. Oferta Paramount Play zawiera setki hitów filmowych i programów telewizyjnych dla widzów w każdym wieku. Już w dniu jego uruchomienia, serwis będzie dostępny w Play i Toya, a w nadchodzących tygodniach Paramount Play znajdzie się w ofercie kolejnych operatorów - powiedział Bartosz Witak, SVP, General Manager dla VIMN w regionie CEE & Izrael.

źródło: VIMN
Viacom uruchamia Paramount Play w Polsce

Pozostałe informacje


Komentarze ():